Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

DMR Mobilya logo

dELi kZ

🌱Yeni Üye🌱
content.php
Arkadaşlar bi kaç değişiklik yaptım yardımlarınız sayesinde..:sweating: Teşekkürler..Tekrar eleştirilerinizi bekliyorum :wink:

dmrlogooo.jpg

Benzer konular

warwin

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Numara 3 diyorum.Şekil olarak aslında karenin içi karışık ama gözüme hoş göründü.4.nün üzerinde biraz çalışılmalı diye düşünüyorum.3. ve 4. üzerine yoğunlaş derim.

mawi06

🏆Pro Tasarımcı🏆
4,5,6 ilk üçünden daha iyi bence
bunlarında içinden 4 üzerinde yoğrunlaşın

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Büro Mobilya fontlarına dikkat etmelisiniz.Logoda yer alacak kadar iyi değiller.Kolay gelsin.

timsah_sg

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben bunlara sadece deneme diyorum mobilya firması olarak düşünürden sanırım olmadığını sende anlıyacaksın biraz çalışman gerekli 1 veya 6 ya odaklan ancak mobilyaya odaklan font olarak çok yayılmasın düz karakterler tercih et kolay gelsin..

tubadmr

🌱Yeni Üye🌱
bence 4 numara gayet sade ve şık gözüküyor. emeğinize sağlk

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
Öncelikle aynı konuyla ilgili 2 farklı başlık açmış olmanız kurallara aykırı bir davranıştır.. Logonun yeni halleri diye.. logonun içinde bunları yayınlamanız gerekirdi..

1. ve 2. çalışmanızda Harflerin kesiştikleri noktaları ınvert halinden çıkarırsanız yada hiç kesiştirmezseniz daha iyi bir logo haline gelebilirler

3. Logonuzdaki Büro Mobilya yazısı logoya nazaran çok küçük.. Amblemse baskıdan sonra anlaşılamayacak kadar detalı ve küçük ..

4. logodada 3 deki gibi Büro mobilyaları yazısının boyutuyla ilgili sorunları var.. Bunun dışında en iyisi bu logo sanırım.. Büro mobilya yazısını turuncu şeriti arada bırakarak aşağıya daha büyük bir şekilde yazıp köşelere sıfırlamanı tavsiye ederim..

5. logoda daha önce söylediğim ancak sizin dikkate almadığınız.. büro mobilya yazısının dontu dışında sorun görmüyorum..

6.Çalışmadada büro mobilya yazısının fontu boyutu ve şekli dışındaki sorunlar halledilirse logo daha güzel bir hal alabilir..

Emeğinize sağlık ..

dELi kZ

🌱Yeni Üye🌱
Dilara Hanım 5. logodaki söylediğinizi dikkate aldım yazılar küçüktü ve y harfi dışarı taşmıştı büyük harf kullandım sanırım fontu değiştirsem daha uygun olur..Tavsiyeleriniz için hepinize teşekkür ederim.. Ayrıca kusura bakmayın aynı sayfada yayınlamam gerektiğini bilmiyordum..
Hepinize: yorumlarınız ve tavsiyeleriniz için teşeşkkür ederim!

serdem1974

🌱Yeni Üye🌱
fontlarıyla oynarsan daha güzel olur. 1-2-3 göre oynama yaparsan 4-5-6 daha güzel..

nago06

🌱Yeni Üye🌱
Bende logo tsarımında daha yeni birisiyim.. konuya dönecek olursak da bence 4 iyi olmuş