Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

doğal hayatı koruma derneği ile ilgili çalışmam

Benzer konular

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
Alttaki afiş mükemmel olmuş diyebilirim. Soldan sağa doğru yaptığın sıralama çok güzel bir buluş "Turuncu ile toprağı yeşil ile canlıları mavi ile havayı simgelemişsin" Eline sağlık.

N/A8

♾️Grafik Gurusu♾️
Alttaki afiş çok güzel gerçekten... Turuncudan başlayıp, renk geçişleri ve renk uyumu harika olmuş ve anlatmak istenen de orada çok başarılı. Özellikle havayı yansıttığın mavi tonuna bayıldım.

Tebrik ederim. Başarılar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Cahit hocama katılıyorum alttaki gerçekten hoş olmuş. Üstteki ise yazıları okunmayacak kadar göz yoran...

graphic00

🌟Usta Tasarımcı🌟
çk güzel çalışmalar emeğinize sağlık...

baby tartaruga

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Doğal hayatı koruma topluluğunun üyesiyim ben de :)
Çok güzel olmuş çalışmanız, ellerinize sağlık..

Moderatör tarafında düzenlendi:

dostyol

🏅Acemi Tasarımcı🏅
insallah basarili olurum bu program ile

evt - cok güzel ...
bu program ile benim de 1 hafta sonra sinavim var...
ins. basarili olurum - photoshop dan anlayanlar, In Design dan kolay anlar diyorlar - hayirlisi bakalim.

bizim tasarim da seyahat üzerine olacak ;)

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
çok başarılı eline saglık

habibe

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ikinci yaptığın çalışma güsel ;) başarılar..

gamzeyuksel

🌱Yeni Üye🌱
Çalışmanız çok güzel olmuş.Bu bir afiş mi, yoksa kapak mı anlayamadım.:))

trifolium

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar;

aslında benim birkaç sorum ve eleştirim olacak.

1) Öncelikle ben DHKD'nin yönetim kurulu yedek üyesi ve bitki uzmanı ve ömerli havzası sorumlusu ve dernek gezilerinde aktif olarak görev yapıyorum. Birisine böyle bir iş verildiğinden haberim yok dernekte de sordum görevli kişinin de haberi yok. Bunu merak ettim doğrusu...

2) Bu bir afiş öyle anlaşılıyor. Konu orkide fakat oraya koyduğunuz çizim bilimsel adı passiflora olan ve halk arasında çarkıfelek olarak adlandırılan bir bitkidir orkide değildir. Bu son derece önemli bir yanlışlıktır.

3) Renkler aşırı yorucu ve yazılar vurgusuz kalıyor. Daha farklı tercihen canlı renk ihtiyacı fazla bence. Tabii ki bitki düzeltildikten sonra yeniden sayfa organize edilmelidir.

Kolay gelsin

gezici11

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bana söz kalmamış. İkinci beğenenlerdenim :D

sensei01

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bana kitap kapağını andıran bir tasarım gibi geldi. Acaba en boy oranından dolayı mı yoksa başka bişi mi? Bi de slogan size mi ait dernek böle bişi mi istedi?
Orkideyi mi koruyoruz Yoksa feminen bi mesaj mı var ...
Bunların dışında Renkler ve yazı karakterleri uyumlu die düşünüyorum
Başarılar dilerim...

Jidota

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
:sleepy:
Merhabalar;

aslında benim birkaç sorum ve eleştirim olacak.

1) Öncelikle ben DHKD'nin yönetim kurulu yedek üyesi ve bitki uzmanı ve ömerli havzası sorumlusu ve dernek gezilerinde aktif olarak görev yapıyorum. Birisine böyle bir iş verildiğinden haberim yok dernekte de sordum görevli kişinin de haberi yok. Bunu merak ettim doğrusu...

2) Bu bir afiş öyle anlaşılıyor. Konu orkide fakat oraya koyduğunuz çizim bilimsel adı passiflora olan ve halk arasında çarkıfelek olarak adlandırılan bir bitkidir orkide değildir. Bu son derece önemli bir yanlışlıktır.

3) Renkler aşırı yorucu ve yazılar vurgusuz kalıyor. Daha farklı tercihen canlı renk ihtiyacı fazla bence. Tabii ki bitki düzeltildikten sonra yeniden sayfa organize edilmelidir.

Kolay gelsin
İlk olarak..Mesajınızı çok geç gördüğüm için özür diliyorum..Dikkat etmemişim..
1.Dikkat ederseniz ki çalışma başlığı altında..Ömerli Havzası DHKD için yapılan serbest bi çalışma değildir..Başka bir dernek başlığı altında da bu çalışma hazırlanmamıştır..
2.Bu çalışma bir DHKD(Hiçbir derneğe bağlı olmaksızın) için yapılmış olup,gazete reklamı için hazırlanmıştır..Yani afiş sayılabilir...Bitki türü ise ORKİDE'dir..Siyah beyaz olarak çalışıldığı için aşaması bitkinin orjinalini arasında farkı görememenize neden olmuş olabilir..
3.olarak da... Eleştiriniz için teşekkürlerimi sunarım..Bu bir serbest çalışmadır..Ve renklerde anlatılmak isteneni diğer arklarım..fazlasıyla anlamış durumdadır..Sanırım başka boyutta bakmak istediniz..Yasa dışı yapılan bir iş yok yanii..Gönüllüyüm..:smile:Size başarılar dilerim..:emo1:
**Diğer arklarada teşekkürlerimi sunarım..Eleştirilerinizi bekliyorum..Saygıyla kalın..:wink:

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
anlatılmak istenenler ancak bu kadar iyi anlatılabilirdi. emeğine sağlık!
2. çalışma :alkis: