Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

doğayı koruyalım afişi

ynsnfnm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tebrikler sloganda çalışmada çok hoş olmuş ellerine sağlık

gunesinkizi

🏆Pro Tasarımcı🏆
sade ve hoş bir çalışma olmuş.emeğinize sağlık...

yasemin özbek

🏆Pro Tasarımcı🏆
artdevil
grafibo
ahmet tarık
gunesin kizi
ve
ynsnfn

güzel yorumlarınızın için çok tşk edrım :)

redeath333

🏆Pro Tasarımcı🏆
ilk afiş çalışman için bence çok iyi,ne istediği belli kompozisyonun..
Umarım seneye okulda daha iyilerini yapacaksın başarılar ;)

Feride ATAMER

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yasemin canım çalışman çok güzel olmuş ellerine sağlık. İlk afiş çalışmanın konusunu çok güzel düşünmüşsün. Fikir ve duyurmak istediğin açık ve net. slogan biraz daha büyük tutsaymışsın daha iyi olacakmış :) tekrardan ellerine sağlık.

yasemin özbek

🏆Pro Tasarımcı🏆
yasemin canım çalışman çok güzel olmuş ellerine sağlık. İlk afiş çalışmanın konusunu çok güzel düşünmüşsün. Fikir ve duyurmak istediğin açık ve net. slogan biraz daha büyük tutsaymışsın daha iyi olacakmış :) tekrardan ellerine sağlık.

boş zamanımı değerlendırmek için yaptığm bı çaılşmaydı bır gun basılır ise onerini dşikkate alırım :) güsel yorumun için tşk ederım :)=

wed-design

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çok hoş olmuş da sağ taraftaki el niye kara kolu başka bir ten el başka bir ten gibi onu anlayamadım.

yasemin özbek

🏆Pro Tasarımcı🏆
afişimde kullanmış oldğum göresl (ağaç ile insan tokalaşması) dha önce vurgulamıstım ama gözünüzden kamiş sanırım :) bana ait deildir oradakı eksiği bende görmüştüm ama photo shop bilmediğim açin fotograflara fazla müdahele edemıyorm ve düzeltemedim

mado

🌱Yeni Üye🌱
çalışma gayet güzel olmuş eğer ilk afişinse çok başarılı

ali_ist

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eğitimli, kültürlü, çağdaş, çalışkan,ve üretici bir nesil yetiştirmez sen gün gelir yiyecek ekmek bulamaz sın. Buda onun gibidir temiz tertemiz bir doğa için çalışmaz san gün gelir soluyucak bir doğa bulamayacaksın.başarılar dilerim

loneyday

🌱Yeni Üye🌱
acıkcası fıkır bencede ıyı ama tıpografı cok zayıf oda butun fıkrı oldurmus:S

ucurum22

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bu çalışma beni gaza getirdi açıkçası bende birazdan bu konuyla ilgili bir çalışma yapıcam.

elif_matbaasi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
şimdiye kadar yazılan tüm yorumları okudum. genelde olumlu şeyler yazılmış arada eksikleri yazan arkadaşlarda var. bence grafikerler.net ailesi ve üyeleri bir insana hem bişeyler öğretir hemde şevkini arttırır evet bende çalışmaya baktım gerçekten ilk afiş çalışması olmasına rağmen çok güzel bunu geçin herkes bişeyler paylaşamıyor. yani çok grafiker vardır yorumlardan korktuğu için yaptığı işi yayınlamıyordur (bunlardan birisi ben olabilirmiyim die düşünüyom ama değilim) yasemincim ben çalışmandan çok senin bu cesaretin için seni tebrik eder bu güzel başlangıcın devamını getirmeni diliyorum. başarılar...

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Güzel uygulama ama tokalaşma kurgusunu sende biraz uğraşarak yapabilirsin. Zor bir şey değil ve emin ol bir çok konuda sorularının cevaplanmasına yardım edecek çok arkadaşımız bulunuyor forum içinde. Yani kendin yapmaktan çekinme. Bir olmaz, iki olmaz belki ama tamamiyle senin yaptığın 2 iş çıkar ortaya.

İnsanların dahi artık sadece nezaketen tokalaştığı şöyle bir ortamda, doğayla barışmanın gerçekçi olmayacağı durumu dramatik. Hangi elin daha odun, hangi tarafınsa canlı olduğunu görmek ise çok kolay.

Tebrik ederim. Doğayı sev, yeşili koru.

ANIL YÜNCÜ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dbrajans.com
düşünce güzel ama sanıyorum ki düşünceyi çalışmaya fazla yansıtamamışın emeğine sağlık