Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

dönkart çalışmalarım

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
işler basılıp vakti geçti ama sizin fikirlerinizide almak amacı ile görüşlerinize sunmak istedim bir kaçını

dnkartun1.jpg

:iloveyou::iloveyou:​

Benzer konular

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
tasarımlar güzel ama umarım basıldığı halleri bunlar değildir tugi :) yazılarda bariz hatalar var...

serkoy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Tasarımlar hakkında pek bir şey söylemeyeceğim çünkü yavan tasarımlar...ama yazılar daki hatalar beni benden aldı.Umarım böyle basılmamıştır.Böyle basıldıysa tek diyeceğim söz: vay anammm vayyy...Başarılar...

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
hayır arkadaşlar bunlar prova çıktılardı imla hatalarının farkındayım uyarınız için teşekkür ederim

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
Tasarımlar hakkında pek bir şey söylemeyeceğim çünkü yavan tasarımlar...ama yazılar daki hatalar beni benden aldı.Umarım böyle basılmamıştır.Böyle basıldıysa tek diyeceğim söz: vay anammm vayyy...Başarılar...

yavan derken ne demek istediğini açıklarsan sevinirim.

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑

aynen katılıyorum :))):p hatalar çok yazılarda :)

demek istediğimi aynen söylemiş arkadaş yani tasraım adına bişi yok bunlarda yorum yapılıcak...

resim yazı tamam tanıtım sadece okunsunda gerisi önemli değil denen seylerden :))

BASARILAR....

serkoy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yavan derken ne demek istediğini açıklarsan sevinirim.

Yavan derken tasarım adına pek bir şey olmadığını pek kafa yorulmadığını ifade etmek istedim.Tasarım:aykırı ve farklı düşüncelerdende oluşur tabii sanat çalışmalarında.O yüzden bu çalışmaya hipermarket tanıtımı demek daha doğru olur.Başarılar...

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
hoş duruyor kötü sayılmaz ama 2 çok karışık ya daha sade ve anlaşılır bir şeyler kullanabilrdin 2.afişteki sarı fontta hiç uymamış yinede emeğine sağlık