Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

doruk otomotiv logo tasarımı

sercansarigul

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşlar eskı ajansımda yaptıhım bı logo çalışmam...

doruk_otomotiv_logo_1_by_sercansarigul.jpg

doruk_otomotiv_logo_2_by_sercansarigul.jpg

bide bu var :D

Benzer konular

LupusNimbus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sanki ikincisi daha iyi ama onun da mavi rengini griye yakıştıramadım. ikisi de soluk olmuş.

Elsi

🌟Usta Tasarımcı🌟
ikiside güzel ama 1 daha iyi ifade ediyor sanki... 1. nin fontlarla oyna biraz...

bilgibilisim

🌱Yeni Üye🌱
ikiside güzel değil :( sadece yorum kızmak yok... beğeni meselesi...

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
üstteki güzel bir logo

Son düzenleme:

silver_grafik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.teknosg.tr.cx
1. logo daha daha hoş fakat fontuyla oynamalısın. Sanki sabun logosundaki fontları andırıyor gibi

2. logo harika fakat dış kısının rengiyle biraz oynamalısın

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence 1. çok güsel olmuş güsel bir düşünce tebrik ediyorum... güzel işler çıkarıyosun.

sentetik

🌱Yeni Üye🌱
BENJE Birincisi Sektörle cok uyumlu ... ;) Eline sağlık .

caehel

🌱Yeni Üye🌱
1. logo çok yaratıcı olmuş.tebrkler

mgrafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
1. logonun benzerini bir yerde gördüm sanki ama 2. logo gayet güzel emeğine sağlık

ultraslan****

🌱Yeni Üye🌱
kadeşim yaptığın logolar çok doyumlu ammaaa 2.cisi çokk orjinallik katmış oto firmasına hosuma gitti bir otomobil hayranı olarak... kullanış ve kalkındırma acısından firmaya bir kimlik katar ne gibi dersen kullandığın figür den harika bir anahtarlık yaparsın ve müşterilerine dağıtırsın offf .... sence nasıl bir fikir fentastikul bence derim yinede ellerine ve yüreğine sağlım kardeşim... saygı ve sevgilerimle....:)

olumlu

🌱Yeni Üye🌱
ikiside güzel değil, 1 incisi araba sülüeti yapmak klasikleşti artık, dolayısıyla çok klasik. 2 incisi oda klasik nedeni ise çizimleri eğip bükerek şekil oluşturmaya çalışılmış. (tabiki bu yorumlar çalışmanın olumsuz yölerine bakınca böyle)

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
ultraslana katılıyorum anahtarlık olayı offf harbiden süper bir fikir 2. logo kurumsallık katıo cıddı ve anahtarlıga fln daha guzel uyucagını düşünüyorum...2 sade ve hoş d-o güzel bence...
1. logo daha çok belli edio fontunu değiştirsen daha güzel olur o harfi karemsi olmus biraz yuvarlak olsa daha guzel olur o harfleri üstünde bence bıraz daha cantı anımsatıcak bişeyler yapsaydın daha guzel olurdu bı de İ harfinin noktası yok 1.sinde ben olsam İ harfinn noktasını arabann eksozndan çıkan duman gibi yapmaya çalışırdım ...

sercansarigul

🌟Usta Tasarımcı🌟
yorumlarınız için çok teşekkur ederım arkadaşlar...Siba1453 teşekkur ederım sanada böyle arkadaşlar cok var umarız kımsenın basına gelmez...