Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

dosya çalışmam ön kapak

Benzer konular

h.salma

🌟Usta Tasarımcı🌟
kapakalimasinu3.jpg

Henüz çalışmalarınızı yayınlayıp yorum beklemek için erken olduğunu düşünüyorum. Azminizi takdir ediyorum ama biraz daha bilgi sahibi oluncaya kadar araştırın ve geliştirin kendinizi. Elinize sağlık, çalışmaya devam...

can.1988

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkür edrim

çok başarılı bir çalışma bence yeni olmana rağmen kutlarım seni

mgrafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bende gerçekçi olucam eğer bir müşteriye yaptıysan şimdilik basma bence
ama yaptığın çalışmaları burda yayınlamanda fayda var.... başarılar

selin_88

🌱Yeni Üye🌱
teşşekür ederim yorumlarınıs için dedğim gibi daha cok yenıyım ve 3 gunluk eğitmden bu kadar cıkrdım tesskurler

blairmay

🌱Yeni Üye🌱
evet gerçekten güzel de siyah yerine daha canlı bi renk seçimi yapılsaydı daha hoş dururdu gibime geldi

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
selin çalışmaya, araştırmaya, denemelere devam etmelisin 3 günlük bilgiye göre iyi bile sayılır daha çok yazıya efekt uygulamışsın ama olsun böyle böyle öğreniliyo bu işler. ;)

yaralı-yüz

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.superfakir.com
eger yeniysen selin hayatından uykuyu kaldır yolda sokakta marketlerde insört katolog kartvizit tanıtım kartları ne bulursan topla onlara bakarak aynısını yapmaya çalış bi süre sonra programlara ısınacaksın ondan sonrada gerisi gelir ama bu zamanla olacak tabiki asla hevesini kırma inadına üzerine git :)

Masterhan

🌱Yeni Üye🌱
Geliştirilebilir.

Renk seçimleri yanlış diye düşünüyorum, elinize sağlık.

ozy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yazıların kenarlarındaki efektler çok ve grimsi baskıda kötü çıkar bence. Bir de bakınca matbaacılıkla ilgili bişeyi andırmadı bana.

ByGraphArt

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.grafikerce.com
olacak olacak devam et bırakma sakın grafikerlik kamyon şöförlüğüne benzer kullandıkça programları kendini geliştirirsin...:) tbrk...

bygrafiker

🌟Usta Tasarımcı🌟
Genel de bu tip çalışmlara eleştiri yapmıyorum. Çünkü bir faydası olacağını düşünmüyorum. Sana tavsiyem iki günlük çalışmalarını buraya koyma. eleştiriler canını acıtabilir. Kendin çalış araştırma yap incele. Örnekleri incele örnekleri incelediğin zaman zaten şu anki çalışmalarına eleştiri beklemezsin çünkü eleştirilmesi için en azında bu alanda ortaya konulan ciddi bir iş olması gerekiyor. Gelecek Çalışmalarında Sana başarılar. Umarın en kısa zamanda ciddi çalışmlara görebilriz senden.
Saygılar...

Hande DEMİR

♾️Grafik Gurusu♾️
her yeni başlayan gibi ağır efektli bir çalışma olmuş. :>
efektler kolay çözümlerdir ve yerinde kullanılmalıdır.
siyah zeminde dişi yazı kullanımı daha iyi olabilir.
... ve her yeni başlayan, yaptığı işe şşööle bi bakar:
"vaayyyy süper oldu diye düşünür" ;)
bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz.
bu senin, bu işi severek yapacağını gösteriyor.

bu işini sakla ve 1 yıl sonra yaptığın bir işle karşılaştır.
bak o zaman katettiğin yolu nasıl da farkedeceksin.

bol şans!

collman

🌱Yeni Üye🌱
piyasada gezen bu işi biliyorum diyen bir çok kişiden iyi bir yaratı olduğun belli, sen çok iyi yerlere gelirsin, merak etme, ama yazılarda ışık olayını fazla kullanma, çok baist bir yaklaşım sağlıyor insalara. bunu dikkate alırsın umarım. başarılar sana.

gamzeyuksel

🌱Yeni Üye🌱
Henüz çalışmalarınızı yayınlayıp yorum beklemek için erken olduğunu düşünüyorum. Azminizi takdir ediyorum ama biraz daha bilgi sahibi oluncaya kadar araştırın ve geliştirin kendinizi. Elinize sağlık, çalışmaya devam...

Size kesinlikle katılmıyorum.Bu siteye sadece süper işler yapan profesyoneller mi yaptıkları işleri gönderip, yorum bekleyecekler.Siz, yorum yapmazsınız olur biter, ama, henüz çalışmalarınızı yayınlayıp yorum beklemek için erken olduğunu düşünüyorum demek, çok yanlış, heves kırdırıcı.Bu şu anlama geliyor:Sen ilk önce oku buradaki yorumları, yayınlanan işleri gör, sonra sen de onlar kadar iyi olduğunu düşünürsen yayınlamaya hakkın olacaktır.
Unutmayın belki sizin 1 yılda kattettiğiniz yolu başkası 3-4 yılda bitirecektir.
Ne mutlu ki bu arkadaşımız bu siteyi yolun başında keşfetmiş ve profesyonel arkadaşlarından, abi, ablalarından kendisine birkaç bişey söylemesini bekliyor, olumlu ya da olumsuz, sen bunları yayınlama demek yerine yorum yapmasanız diyorum.
Daha motive edici olalım arkadaşlar lütfen.

Genel de bu tip çalışmlara eleştiri yapmıyorum. Çünkü bir faydası olacağını düşünmüyorum. Sana tavsiyem iki günlük çalışmalarını buraya koyma. eleştiriler canını acıtabilir. Kendin çalış araştırma yap incele. Örnekleri incele örnekleri incelediğin zaman zaten şu anki çalışmalarına eleştiri beklemezsin çünkü eleştirilmesi için en azında bu alanda ortaya konulan ciddi bir iş olması gerekiyor. Gelecek Çalışmalarında Sana başarılar. Umarın en kısa zamanda ciddi çalışmlara görebilriz senden.
Saygılar...

Eleştiriler niye canını acıtsın ki, zaten o mantıkla, yorum yapılsın diye yaptığını sergiliyor.genelde bu tip çalışmalara yorum yapmaya layık bulmuyor musunuz, öyle bile olsa bunu yazmayaın bari

Ama diğer söyledikleriniz kayda değer.

yako

🌟Usta Tasarımcı🌟
denemeler lütfen devam anca böyle öğreniliyor arkadaşlarımın da dediği gibi ne kadar kursa gitsen kendi içnden gelmeli umarım basarili olursun grafigi sev o sahip çıkan herkesi seviyor zaten :)

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Size kesinlikle katılmıyorum.Bu siteye sadece süper işler yapan profesyoneller mi yaptıkları işleri gönderip, yorum bekleyecekler.Siz, yorum yapmazsınız olur biter, ama, henüz çalışmalarınızı yayınlayıp yorum beklemek için erken olduğunu düşünüyorum demek, çok yanlış, heves kırdırıcı.Bu şu anlama geliyor:Sen ilk önce oku buradaki yorumları, yayınlanan işleri gör, sonra sen de onlar kadar iyi olduğunu düşünürsen yayınlamaya hakkın olacaktır.
Unutmayın belki sizin 1 yılda kattettiğiniz yolu başkası 3-4 yılda bitirecektir.
Ne mutlu ki bu arkadaşımız bu siteyi yolun başında keşfetmiş ve profesyonel arkadaşlarından, abi, ablalarından kendisine birkaç bişey söylemesini bekliyor, olumlu ya da olumsuz, sen bunları yayınlama demek yerine yorum yapmasanız diyorum.
Daha motive edici olalım arkadaşlar lütfen.

Eleştiriler niye canını acıtsın ki, zaten o mantıkla, yorum yapılsın diye yaptığını sergiliyor.genelde bu tip çalışmalara yorum yapmaya layık bulmuyor musunuz, öyle bile olsa bunu yazmayaın bari

Ama diğer söyledikleriniz kayda değer.

flood yapmayınız kurallara uyunuz lütfen.

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
biraz daha gayret bence yazıalr çok büyük sadece fon var irili ufaklı bir kaç hata daha ama iyi genede benimde bu forumda ilk çalışmalarım var buraya koy fiki ala ala geliştir kendini