Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dosya Kapağı çalışması bakmadan geçmeyin...

Benzer konular

ahmedgunduz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çalışma hoş olmuş ama arka sayfada üst kısımdaki resimler sanki havada kalmış eline sağlık

eangin

🌱Yeni Üye🌱
Elinize sağlık öncelikle tasarımınız çok hoş olmuş. arkaplan, renkler ve imajlar birbirine uyum göstermiş.

Fakat CE-KA'nın logosundaki 'CE', avrupa standartları uygunluk belgesine ait CE logosu ile aynı, belki farketmemişsinizdir ya da biliçli yapmışsınızdır ama ilerde problem yaşayabilirsiniz bilginiz olsun.

Onu göze almasak bile 'CE'nin 'KA' fontuyla aynı olması lazım bana göre. Umarım açıklayıcı olmuştur.
Kolay gelsin..

vexlam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.studyoq.com
o dediğinizi düzelltim kardeş teşekkür ederim ama senden önce düzelttim..karekterini değiştirdim daha güzel oldu şimdi baskıda..

3si

🌱Yeni Üye🌱
güzel....

güzel olmus sade ve şıkkk...

rpnzl

🌱Yeni Üye🌱
sunum dosyaları bence resimli olmamalı. daha sade olsaydı keşke..

frankestein

🏅Acemi Tasarımcı🏅
dosya,.. kartvizit,.. antetli,.. kurumsal kimlik. Neredeyse hepsi birbirine benziyor. Bence profeyonel bir iş çıkartmak demek farklı bir iş çıkartmak demektir. Grafik şıklıklarıyla dolu bir dosya. Bence espiri dahil etmeyi düşün. ve ayrıca çok fazla çizgi var.

Smoke6

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çalışma Güzel Olmuş Ama Altta ve Üste verilen Bordo Kenarlıklar Biraz Sırıtmış Oda Sanırım Logo'nun İçinde Bordo Olduğun İçin Ama Güzel Çalışma..

grafimatbaa

🌱Yeni Üye🌱
Bence siz fotoğraf çekmeye devam edin bu işten anladığınızı hiç sanmıyorum çalışma gayet hoş sadece arkadaki fotolar havada kalmış o kadar