Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Download sitesi için tasarım yapabilecek ?

ALonon

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.onuraktas.net
Merhaba;
Download sitesi için , tercihen .psd formatında, kolayca koda entegre edebileceğim, web 2.0 tarzı tasarımlar yapabilecek arkadaşlar, referansları ile birlikte iletişime geçerlerse çok memnun olurum.

Sevdiğim bir kaç tasarımı aşağıda listeledim.

Anlaşılıdığı takdirde site bilgilerini , içeriğini detaylı şekilde göndereceğim.

Not: Aynı zamanda logo'da hazırlanıcak.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

• Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.
  • Daha önce açılmışbir ilanınız varsa ikinci bir ilan açmayınız.

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

ddmbyzt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
logo hazırlayabilirim özelden mail adresi gönderirseniz bikaççalışmamı gönderebilirim

fuducuk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.fuducuk.com
Merhaba. İlân ile ilgileniyorum. Referanslarım;***********.com

Saygılar...

Moderatör tarafında düzenlendi:

ALonon

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.onuraktas.net
Açık kaynak projeler için yardım

Merhaba;
Ben (ogu bilgisayar müh 3. sınıf) öğrenciyim, yazılım üzerine çeşitli projelerim var, genellikle bunlar açık kaynak yazılımlar, bir ücret beklemeden, yazılımın bütün kaynak kodlarını açıyorum, bağış (donete) yapılarak gelir bazen kazanabiliyor bazen kazanamıyorum.

Benim kişisel olarak son projem php ile bir framework yazmak ki oda hemen hemen bitti (6 aylık bir çalışma sonucu). Belki aranızda ilgilenen vardır, piyasada bulunan codeigneter, zend gibi çok gelişmiş bir framework değil ( sonuçta tek kişi yazıyorum. ). Yine de amatör düzeyde site yapmak isteyen (blog, kişisel siteler, basit düzeyde e-ticaret sistemleri, orta düzey firmaların müşterilerine sunacağı siteler ) kişilerin gayet kolay bir şekilde kullanacağını düşünüyorum.

Ama bu ve çeşitli projelerim,- gerek ajanslarla , gerek kişisel - bir türlü tasarım yönünden tamamlanamıyor. Ajanslarda çalışan grafikerler, genellikle matbaa ağırlıklı çalışıyor ve web üzerine yeterli düzeyde bilgiye sahip değiller malesef. Bu yüzden ajanslarla birlikte yürüttüğüm projeler dahi ya tamamlanamıyor yada başarı elde edemiyor.

Açık kaynak aşığı biri olduğum içinde , yaptığım ürün / hizmetleri satmak istemiyorum. Yani satış ile projelerim için gelir elde edemiyorum.

Acaba bana yazılımlarımda birlikte çalışacak, tasarım yapabilecek , açık kaynak mantığı bilen ve destekleyen birini bulabilir miyiz ? Ayrıca tasarımcı arkadaşın bir çok kazancı olucaktır. Örneğin ürün veya hizmetin başarısıyla doğru orantılı olarak ismini duyurabilir. Projede kazanılan ücretten (reklam, destek, bağış) pay alabilir. Ortak yürütülen projelerde çevre edinebilir, kendini geliştirebilir. Bütün bunlara ek olarak daha bir çok faydasının olacağına inanıyorum.

Son olarak sanırım web tasarımı üzerine yeterli bilgiye sahip bir tasarımcıya ihtiyacım olduğunu eklemem gerekir.

Not 1: Eğer framework'un kodlarını görmek isteyen olursa, projenin kaynak kodlarının bir kısmını gönderebilirim.

Not 2: Diğer projelerim hakkında bilgi almak ona göre çalışmak isteyen arkadaşlar olursa dökümantasyonlarını eposta ile gönderebilirim.

Okuyan herkese teşekkür ederim :)
İyi Çalışmalar