Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Downy: Doğal olarak yumuşak...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
downy2ie8.jpg

downy3ti1.jpg

downy1cy3.jpg

Downy: Doğal olarak yumuşak...​

Çalışmalar şahsıma ait değildir.

Benzer konular

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Bayanın üstünde çok iyi olmuşta, erkeklerin bukadar dar elbise giyiyor (bedene boyama ile yapılan elbise deseni) gibi durması abes kaçmış :)

Ancak çok başarılı, ara ara rastlıyoruz bu tip uygulamalara...

Teşekkürler...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Bayanın üstünde çok iyi olmuşta, erkeklerin bukadar dar elbise giyiyor (bedene boyama ile yapılan elbise deseni) gibi durması abes kaçmış :)

Ancak çok başarılı, ara ara rastlıyoruz bu tip uygulamalara...

Teşekkürler...

Böyle dar giyinen erkeklere de rastlıyoruz... :) Kötü mü? Bilmem zevk meselesi... :)

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
3. çalışma için söylüyorum jean için kötü tabi bir erkeğin bu kadar dar giymesi bence.Ama düşünce olarak çok güzel çalışmalar.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
3. çalışma için söylüyorum jean için kötü tabi bir erkeğin bu kadar dar giymesi bence.Ama düşünce olarak çok güzel çalışmalar.

Bana kalırsa erkeğin bu şekilde giyinmesi konu değil zaten. :)

Bahsedilen yumuşatıcı deterjan "o kadar yumuşatıyor ki üstünüzde yok gibi hissettiriyor" iddiası var gibime geliyor... :)

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Bana kalırsa erkeğin bu şekilde giyinmesi konu değil zaten. :)

Bahsedilen yumuşatıcı deterjan "o kadar yumuşatıyor ki üstünüzde yok gibi hissettiriyor" iddiası var gibime geliyor... :)

Olsun yine de pantalonlu erkekte onu hissettirmeseler iyiymiş... İticilik var. Doğruya doğru. T-shirt ya da bayan için aynısını söyleyemeyiz elbette.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Olsun yine de pantalonlu erkekte onu hissettirmeseler iyiymiş... İticilik var. Doğruya doğru. T-shirt ya da bayan için aynısını söyleyemeyiz elbette.

Tüketici gözüyle bakacak olursam bence de bir erkek öyle pantalon giydiğinde bana da tuhaf geliyor. Fakat tasarımcı gözüyle bakıldığında ürünü sadece bir kesime anlatmayı seçmemişler de olabilir. Sonuçta herkes heteroseksüel değil. Belki de burada işlenen başka konularda vardır... Bilemiyorum¿

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Tüketici gözüyle bakacak olursam bence de bir erkek öyle pantalon giydiğinde bana da tuhaf geliyor. Fakat tasarımcı gözüyle bakıldığında ürünü sadece bir kesime anlatmayı seçmemişler de olabilir. Sonuçta herkes heteroseksüel değil. Belki de burada işlenen başka konularda vardır... Bilemiyorum¿

Deterjanlar genelde tek bir kesime hitap eder ama heteroseksuel olmayanlarda da o tek kesime dahil olan yeni bir kesim doğuyor evet. Çok güzel bir yaklaşım, haklı olabilirisniz bence.