Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dreamweaver bir soru butonun üzerine gelince farklı bir butonun değişmesi

akalin1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.isaakalin.com
arkadaslar dw de image rollover özelliğini biliyosunuz.. benim yapmak istediğim butonun üzerine gelince farklı bir butonun değişmesi .. böyle bişey mümkünmü.. eğer öyleyse nasıl yaparım.. saygı ve sevgilerimle

Benzer konular

Ömer ÇİÇEK

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cicektasarim.com
Anlamadım Butonun üzerine geldiğinde buton değişsin farklı bir renk olsun ? Veya yerine farklı bir resim gelsin mi ?

akalin1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.isaakalin.com
mesela:
buton1 ve buton2 var diyelim.. ben buton1 in üzerine gelince buton2 nin de resmi değişsin istiyorum..
burada buton2 dediğim buton değilde herhangi bir image olabilir

Ömer ÇİÇEK

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cicektasarim.com
eğer image yani resimse. behaviors panelinden swap image seçeneği işini görücektir. eğer bilgin yoksa birazdan anlatım yayınlayacağım.. Teşekkür edeirm.

ahsullda

🌱Yeni Üye🌱
css ile çok basit bu rollover ile uğraşma fazladan kod çekmiş olursun web tasarım ile alakalı bu sayfayı incele butonlara bak bi.

adige_saygin

🌱Yeni Üye🌱
mouseun üzerine gelecek olan ve değişecek olan resimlere dw ekranının sol alt kısmından id veriyorsun isim yani sonra behaviors panelinden swap image penceresinden verdiğin idlere göre swap verebilirsin.

djtornado

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kardesım zaten o images : rollever image senin isteğini karşılayabilecek duzeydedir.

komedic

🌱Yeni Üye🌱
1. buton png olsa 2. butonu geldinmi haraketlenmesi galba 2. buton gif olunca olabilir denemedim ama olabilir