Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dreamweaver CS3

ozan-tr

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.xcxc.com

Çıkalı baya oldu ama bahsedilmeyine ekleyeyim dedim...

Dreamweaver CS3, kod karmaşasına girmeden web siteleri tasarımı, geliştirimi ve güncellemsi işleriniz için kolay ve etkileyici araçlarla donatılmıştır. Görsel arayüzü, streamlined kodlama ortamı ve Adobe Photoshop CS3, Fireworks CS3, Flash CS3 Professional, Contribute CS3, Adobe Bridge CS3 araçları ile güçlü entegrasyonu, Dreamweaver ile çalışma isteğinizi arttıracak yeni özelliklerinden bazıları. Uygulamamalarınızda dünya standartlarını ve üst seviyede kullanıcı deneyimini yakalamak; dinamik kullanıcı arayüzleri yaratmak için önceden hazırlanmış widget'ları ve Spry framework'ü Dreamweaver CS3 ile kullanabileceksiniz.

"Browser Compatibility Check" (tarayıcı uyumluluğu kontrolü) ile hazırladığınız sitelerin farklı işletim sistemleri ve tarayıcılar ile de uyumluluğunu test edebileceksiniz. Adobe CSS Advisor topluluğu ile de yaşadığınız problemler ya da öğrenme aşamasında destek almak amacıyla iletişime geçebilirsiniz.

"Spry for Ajax" etkileşimli web uygulamaları hazırlamak için geliştirilmiş yeni bir teknolojidir. Ajax, kullanıcının etkileşime girdiği her nesnede web sayfasının yeniden yüklenmesine gerek olmadan, cevap almasına olanak sağlar. Bu da web sayfanızın etkileşim özelliğini, hızını ve kullanışlılığını ve beğenilirliğini arttırır. Spry; Ajax için geliştirilmiş diğer framework'lerin aksine HTML konusunda kendisini daha rahat hisseden tasarımcılar düşünülerek geliştirilmiştir. Bu sayede JavaScript ile boğuşmak zorunda kalmayacaksınız. Dreamweaver CS3 ile gelen Spry Widget'ları, önceden hazırlanmış bileşenleridir. CSS yardımıyla çok kolay kişiselleştirilebiliyorlar. Aşağıda bir kaç örnek arayüzü inceleyebilirsiniz;