Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dreamworks / Monsters vs. Aliens.

senem sevtap

🌟Usta Tasarımcı🌟
Teşekkürler paylaşımın için. sanırım bizim 10 fırın ekmek yememiz lazım bu seviyeye gelebilmek için...

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Teşekkürler paylaşımın için. sanırım bizim 10 fırın ekmek yememiz lazım bu seviyeye gelebilmek için...

:p aslına bakarsan modelleme üzerine gittiğinizde, çizim kabiliyetiniz olmasa dahi hazır şablonlarla yapılabilecek birşey. Bir çok program hazır şablon vermekte..Ama bir çok konuda tek üzüldüğüm programları kurcaladıkça her mouse tıklayışınız farklı bir uygulamayı, yöntemi gösteriyorsa bunları işlevsel hale getirmek için kendinize ait kocaman bir zaman ihtiyacı..
Yani fırından, ekmekten ziyade bazı şeyleri yapmak için zamanınız olması gerekiyor. Olayın özü bu..Yinede Hollwood a gitmeye bu işleri yapmaya kararlıysan link veriyorum bi bakarsın..

Son düzenleme:

senem sevtap

🌟Usta Tasarımcı🌟
:p aslına bakarsan modelleme üzerine gittiğinizde, çizim kabiliyetiniz olmasa dahi hazır şablonlarla yapılabilecek birşey. Bir çok program hazır şablon vermekte..Ama bir çok konuda tek üzüldüğüm programları kurcaladıkça her mouse tıklayışınız farklı bir uygulamayı, yöntemi gösteriyorsa bunları işlevsel hale getirmek için kendinize ait kocaman bir zaman ihtiyacı..
Yani fırından, ekmekten ziyade bazı şeyleri yapmak için zamanınız olması gerekiyor. Olayın özü bu..Yinede Hollwood a gitmeye bu işleri yapmaya kararlıysan link veriyorum bi bakarsın..
[***

hollywooda gitmek bu işleri yapmak...:smile:
Güzel bir hayal...

Moderatör tarafında düzenlendi:

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yada burda imkanları zorlayarak basit animasyonların ötesine geçmek..Karakter yaratımında sorun yok ama animasyon ve efekt konularında çok ilgisiz kalmış durumdayız..İllaki dışarıdan elemanlarla çalışılarak bir animasyon oluşturuyoruz..Cast te mutlaka yabancılarda var..Kendi bünyemizde yapılacak animasyonların üstüne düşmüyoruz..Anlıyorum aslında sorun herhalukarda nakite döner..hayat şartları farklı projeler ...