Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Düğün davetiyesi

spy_scorpion

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben bir düğün davetiyesi tasarlayacağım photoshop'ta ancak boyutu ne kadar olmalı?birde biraz fikir verebilir misiniz?

Benzer konular

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
afaki bir soru sordunuz? eğer renkli yapacaksanız ve toplukart basan biryerde bastıracaksanız 4kartbizit ebatı yapın.
yok tekrenkse zarfınıza uygun çalışın

spy_scorpion

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tam olarak ölçü verebilir misiniz?çünkü ben acemiyim ilk kez düğün davetiyesi tasarlayacağım..px cinsinden boyut verseniz sevinirim..

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
17cm*10.8cm renkli 4kart ebatı olabilir bizler cm ve mm cinsinden çalışırız pixelden anlamayız webçi değiliz;)

Hande DEMİR

♾️Grafik Gurusu♾️
zarf ölçülerini bu linkten inceleyebilirsiniz.
https://www.grafikerler.net/zarf-olculeri-t9914.html
nasıl bir ölçü istediğinize, tasarımınıza göre kendiniz karar vermelisiniz.
ancak zarf ölçünüzden 0,5-0,7 mm gibi küçük çalışın ki işiniz zarfa rahatlıkla girebilsin.

kolay gelsin.

N/A6

🌟Usta Tasarımcı🌟
Neden renkli davetiye gereksinimi duydunuz. Bırakalım davetiye klasik kalsın. Hayatınız renkli olsun davetiyeniz sade olsun.

graffix

🌟Usta Tasarımcı🌟
Davetiyelerin belli bir boyutu yoktur ki müşteri hangi ölçüde isterse o ölçüde basılır

altug68

🏅Acemi Tasarımcı🏅
peki ben bişey sorıyım ozaman sıtandart olarak örnek hazırlamak için davetiyemizi kaça kaça ebatta yapmamız gerekiyor buna biran önce cevap verirseniz gerçekten çok sevinirim ona göre görsel hazırlmam gerekiyor çünkü tasarım hazır ancak ben davetiyeleri daha önce hep müşterinin sölediği ölçülerde hazırladım bu sefer internet üzerindn görsel yollamam gerekiyor afiş ve davetiye olarak bunu sizce kaça kaç yapmalıyım standardı varmı yani bu davetiye işinin yadım ederseniz çok sevinirim