Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

dükkan shop sanal mağaza logotyp

tabu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
dükkan shop sanal mağaza loğotyp çalışması.
ilgi ile izlediğim seviyeli bir ortam olan grafikerler net e bir çalışmamla katılmak istedim.
saygılar

dukkanshoplogotypag6kc5.gif

MONASTERY

👑Efsanevi Grafiker👑
o harfinden el çıkarmışsın harfin içini mağaza gibi yapsan yada başka bi fon kullansan sadece o harifinin içine yani arka plandan farklı, sanki o zaman el başka bi yerden çıkmış gibi olur böyle biraz havada kalmış gibi

scala

🌱Yeni Üye🌱
ben çok beğendim fikir çok iyi çanta üzerindeki detay tamamlayıcı olmuş sadece elin geliş açısıyla ilgili farklı denemeler yaparsan görmek isterim

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
fikir güzelde bence o çanta bilgisyarn klavyesinin üzerinde olmalıydı çünkü ele sadece bileğin biraz yukarısınbda ve okadar küçük bir elin oraya kadar uzanması imkansız ellerine sağlık

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
fikir çok güzel.. ama bence bunu logotype yapma konusunda düşünmelisiniz... afiş veya ilan da kullanılabilinir... fakat logotype ta resim kullanma fikri iyi bir fikir olmayabilir... küçültüldüğünde de okunamaz... Orantıya dikkat...

haliluzun

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben başka bir fikir vereyim eğer amaç alışveriş ve sanal ortamsa.. çantanın üerine ekran göm çantaya mouse ve eli bağla alsana logo..dene bence...

tabu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eleştiriler için teşekkürler.
1-harflerden sk üzerinde oynandı ikinci bir harf üzerinde oynama yapmak okunurluluğu olumsuz etkiliyor.
2-İllüstrasyon kelime anlamı ile teklif etme, oradaki el o anlamda,sağ elle erme alışkanlığımız olduğundan ilk bakışta ele yabancılaşıyoruz. Sol elle verdiğim için oluyor bu
3-Eli klavyenin dışına uzattım yani siparişi verenin önüne kadar, bunu bilinçli yaptım. teşekkür
4- Kartvizit boyutunda okunabilirliğini denedim. ben resim olarak kullandım, vektörel bir cizim olabilir teşekkürler.
Hepinize sevgi,saygı ve selamlar

byimaj

🌟Usta Tasarımcı🌟
eğer benim acizane fikrimi sorarsanız logo tasarımlarını çok renkli yapılmaması lazımdır. nedenini sorarsanız çok renkli işler güzel görünebilir ama bu çalışmaları yaprken firmayıda düşünmek lazım. sadece bir kartvizitte matbaa ya birsürü para vermek zorunda kalır. Logolarda en fazla 2 renk bence. sizin yaptığınız logotyp değil bence bir afiş, broşür gibi çalışmalara reklam amaçlı kullanılabilir. ama gerçekten güzel çalışma olmuış. emeğine sağlık

josef29

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.bayrakci.com
GÜsel OlmuŞ ÇaliŞma ArkadaŞim Bİzİmde Online Web Sayfamiz Icin Boyle Bi ÇaliŞmamiz Oldu Ama Onemli Olan Web Sayfasinda O ÇaliŞmayi Hİssettirmek Kucuk Biyerde Kullanirsaniz Anlamsiz Kalir Ama Yinede Çok GÜsel

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
Tuaf
Güzel
Karışık
İyi fikir
Müthiş
Anlamadım
Kafam Karıştı Böyle Yorum Attım bende :)