Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dünden bugüne Grafikerler.net

MONASTERY

👑Efsanevi Grafiker👑

Benzer konular

grafikeri-m

🌟Usta Tasarımcı🌟
gerçekten muhteşem bi paylaşım bende merak ediyodum acaba nasıl dı diye sitenin teması falan tekrar teşekürler inş bizde eski olur yıllar sonra yenilere bgünleri hatırlatırız :)

Sonay Görkem

👑Efsanevi Grafiker👑
Harika bir paylaşım..süper bi ilerleme ...Bilmiyorum ama mutlu oldum bunları gördüğüme.. Demekki birşeyler için çaba göstermek en iyisi..
Grafikerler.net te olmaktan mutluyummmm...

grafikeri-m inşallah bizde eski olup bizi hatırlayanlarla oluruz:p

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Tam bir nostalji oldu ben sitenin ilk hallerini hiç bilmiyordum.Öğrendiğim çok iyi oldu

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Aman Maşallah diyelim :angel: Allah Nazardan korusun Forumumuzu :)

grafikeri-m

🌟Usta Tasarımcı🌟
grafikeri-m inşallah bizde eski olup bizi hatırlayanlarla oluruz:p

inşallah inan bunu çok istiyorum. bu arada mr.mercano nun dediği gibi maşallah demeyide unutmayalım

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Grafikerler.net in o günlerden bu günlere gelmesinde emeği geçen, düşünceleriyle, bilgi ve tecrübesiyle katkıda bulunan tüm arkadaşlara kocaman bir teşekkür etmek gerekiyor sanırım.
Teşekkürler Grafikerler.net nazar değmesin. :)

Ebru ANIL

🏆Pro Tasarımcı🏆
bu kadar kısa sürede bu denli gelişme farkımızı ve kalitemizi ortaya koyuyor başkada söze gerek yok

herşey açık ve .net

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
vay be 17 Ağustos 2007 de bile online kişiler arasındayım:D ve hala online yim :)
teşekkürler Bulut güzel bir nostalji dizini hazırlamışsın

grafikeri-m

🌟Usta Tasarımcı🌟
yalnız benim merak ettiğim bişey oldu forumumuzda yöneticii arkaşlar ilk yola çıkarken seçilmiş olanlarmı_? yani sonradan yönetici seçme gibi bi durum olabiliyormu hani bende isterim zamanı gelince yönetici olup bu siteye hizmet etmeyi :)

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Ah ah... Dün gibi hatırlıyorum. :) Gerçi daha dün sayılır. Bu kadar kısa sürede bu hale gelmek sanırım kalitemiz (Üyelerden yöneticilere ve diğer üye gruplarına) ile oldu.

Bu güne kadar baştan beri yanımızda olan ve olmaya devam eden ya da çeşitli sebeplerden dolayı aramızdan ayrılan ve aramıza yeni katılıp bilgilerini kıskanmadan ve hiç bir art niyet gözetmeden paylaşan herkese teşekkürler.

Evet siteyi biz kurduk ve biz (hepimiz) büyütüyoruz. Emeği geçen herkese teşekkürü bir borç bilirim.

Nice arşivler oluşturmak ve nice bu mesleği severek yapan ya da yapmak isteyen insanlarla daha güzeli yapmak için el ele...

Herkese teşekkürler...

yalnız benim merak ettiğim bişey oldu forumumuzda yöneticii arkaşlar ilk yola çıkarken seçilmiş olanlarmı_? yani sonradan yönetici seçme gibi bi durum olabiliyormu hani bende isterim zamanı gelince yönetici olup bu siteye hizmet etmeyi :)

Bir şeyler yapmak için yönetici olmak gerekmiyor . Zaten duyarlı üyelerimiz olmasa yönetim denilen fasfında bir değeri olmazdı. Bence sorumluluğunuz sadece kendi yazdığınız mesajlarken bu işin tadını çıkartın. Tabi tadını çıkartırkende bizlere forum kurallarına aykırı davranan üye ya da mesajları ihbar butonunu kullanarak yardımcı olursanız yönetimdeki arkadaşlarım gibi sizin de forum işleyişine katkınız olacaktır. :)

grafikeri-m

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bir şeyler yapmak için yönetici olmak gerekmiyor . Zaten duyarlı üyelerimiz olmasa yönetim denilen fasfında bir değeri olmazdı. Bence sorumluluğunuz sadece kendi yazdığınız mesajlarken bu işin tadını çıkartın. Tabi tadını çıkartırkende bizlere forum kurallarına aykırı davranan üye ya da mesajları ihbar butonunu kullanarak yardımcı olursanız yönetimdeki arkadaşlarım gibi sizin de forum işleyişine katkınız olacaktır. :)

tabiki haklısınız üye olmak gerekmiyor emin olun ben elimden geldiği sürece site için yararlı şeler yapmaya çalışıyorum.ben sadece merak ettim ve sordum belki daha net bi cvp gelebilirdi ama sorun değil zamanla tanıcağız inş birbirimizi.

teşekürler

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Tam gaz ileri...kısa sürede çok büyük bir gelişme iyiki varsın :iloveyou:

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Daha nice arşivlere..

Teşekkürler Bulut MANASTIR; harika bir paylaşım olmuş...maşallah diyelim :wink:

HO447512LI924_250.jpg

:iloveyou:

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
Tekrarlamaktan asla vaz geçmem. İyiki varsınız grafikerler.net (söz forum kuralları bir daha gözden geçerim:p)

Forumun bir parçası olmak gurur vereci... Eski temayi çok özledim :angel: ama eskileri hatırlamak zamanı yok. Her zaman yeni, her zaman ileri...

Bulut, paylaşımın için teşekkür ederim:)

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
öncekileri kaçırmışız ama bundan sonra hepimiz buradayız... forumumuzun ne kadar ileri gideceğine, ne kadar değişime uğrayacağına ve daha çok paylaşımına artık hep birlikte tanık olacağız... nostalji turu için teşekkür ederiz bulut...

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Tüm konuları tıklayıp cevap yazmak istedim :utann:

hani haddime olmadan nerden nereye dicem.. o mavi standart görünüde ilginç konu başlıklarıyla vallahi az daha eleştirel yazı yazıcam yani :dance:

Önce kurucuların sonrada TÜM ÜYE'lerin ellerine yüreklerine sağlık..
:iloveyou: