Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

dünya su günü afiş tasarımım

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
yorumlarınızı bekliyorum

cmgIu.jpg

srcncan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kardeş tasarım nerdee? burda resim var sadece yada resim üzerine yazdığın iki yazıya tasarım demişsin... başarısız diyemem çünkü başarmak için bir çalışma yok....

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
kardeş tasarım nerdee? burda resim var sadece yada resim üzerine yazdığın iki yazıya tasarım demişsin... başarısız diyemem çünkü başarmak için bir çalışma yok....

yorumunuz için teşekkür ederim haklısınız başlığı düzeltmeliyim ama olmuyor malesef

srcncan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kusura bakma heves kırmak gibi bir niyetim yok yani. Ama grafikerim diyorsa bir insan önce grafik becerisini bir gösterecek çalışmasında daha sonra resim ve yazıyla görselini oluşturacak, en azından 7 yıllık deneyimim ile kendim için bu geçerli...

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
Kusura bakma heves kırmak gibi bir niyetim yok yani. Ama grafikerim diyorsa bir insan önce grafik becerisini bir gösterecek çalışmasında daha sonra resim ve yazıyla görselini oluşturacak, en azından 7 yıllık deneyimim ile kendim için bu geçerli...

bunu benim için diyorsanız ben grafiker değilim daha öğrenciyim kusura bakmayın

memoli4646

♾️Grafik Gurusu♾️

lütfen onur kırıcı yorumlar değil yönlendirici, onure edici yorumlar yapalım.

çalışmaya gelince, sanırım ilk çalışmalarınızdan, üzerinde bir kaç değişiklik yaparsan biraz daha iyi olabilir. ileride çok iyi işler yapabilmen için bol bol çalışma incelemeni tavsiye ederim. eline ve beynine sağlık...

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
lütfen onur kırıcı yorumlar değil yönlendirici, onure edici yorumlar yapalım.

çalışmaya gelince, sanırım ilk çalışmalarınızdan, üzerinde bir kaç değişiklik yaparsan biraz daha iyi olabilir. ileride çok iyi işler yapabilmen için bol bol çalışma incelemeni tavsiye ederim. eline ve beynine sağlık...

teşekkür ederim yorumunuz için dikkate alırım

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
mesajlarımı tek bir defa gönderemiyorum bugüne ait bir sorun galiba kusura bakmayın yukarıda ki mesajın aynısını gönderdiğim için düzeltmem gerekiyordu

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
seventh çalışma konusunda yorum yazmak istemiyorum zaten kendi içine de sinmediği kanaatindeyim

ancak mütevazi tavrın ve uğraşın dikkat çekici. Böyle devam edersen inanıyorum ki iyi işler yapacaksındır.

eline sağlık

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
seventh çalışma konusunda yorum yazmak istemiyorum zaten kendi içine de sinmediği kanaatindeyim

ancak mütevazi tavrın ve uğraşın dikkat çekici. Böyle devam edersen inanıyorum ki iyi işler yapacaksındır.

eline sağlık

sizin yorumlarınıza ayrı önem veriyorum sanırım bilgilendirmeleriniz doğrultusunda kazandığım bir düşünce
evet pek içime sinmeyen bir çalışmaydı ama paylaşıp yorumlarınızı almak istedim
yorumunuz ve düşünceniz için de teşekkür ederim

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
sizin yorumlarınıza ayrı önem veriyorum sanırım bilgilendirmeleriniz doğrultusunda kazandığım bir düşünce
evet pek içime sinmeyen bir çalışmaydı ama paylaşıp yorumlarınızı almak istedim
yorumunuz ve düşünceniz için de teşekkür ederim

estafirullah seventh :)

mr.grafik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
süpersin çok başarılı tasarım devamını bekleriz

ozkanozel16

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yorumlara göre görseli sizin hazırlamadığınızı varsaymam gerekiyor:
İnanıyorumki siz böyle bir görseli hazırlayabilirsiniz; aslında yapmanız gereken Satranç taşlarının görsellerini bulup (photoshop ile) pentoolla etraflarına path atamak. Tabi her path işlemini path menüsünden üzerindeki "workpath" ikonunu çift tıklayarak kayıt etmeyi unutma.
Geriye kaldı 2 görsel daha, kuru toprak ve su görsellerini, bu kayıt ettiğin pathlara maskeleyerek alabilirsin.
zeminde de, CTRL+R ile rehberleri açıp bi satranç tahtasını path olarak alıp, maskeleyerek zemini oluşturabilirsin.
Kesinlikle yapabilirsin, ben inanıyorum :)

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yorumlara göre görseli sizin hazırlamadığınızı varsaymam gerekiyor:
İnanıyorumki siz böyle bir görseli hazırlayabilirsiniz; aslında yapmanız gereken Satranç taşlarının görsellerini bulup (photoshop ile) pentoolla etraflarına path atamak. Tabi her path işlemini path menüsünden üzerindeki "workpath" ikonunu çift tıklayarak kayıt etmeyi unutma.
Geriye kaldı 2 görsel daha, kuru toprak ve su görsellerini, bu kayıt ettiğin pathlara maskeleyerek alabilirsin.
zeminde de, CTRL+R ile rehberleri açıp bi satranç tahtasını path olarak alıp, maskeleyerek zemini oluşturabilirsin.
Kesinlikle yapabilirsin, ben inanıyorum :)

öncelikle yorumunuz ve bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim
yalnız satranç taşları bana aittir fotoğrafını çektim ve photoshop ortamında öyle düzenledim satranç tahtasının görseli de bana aittir özellikle üzerindeki taşları koyarak fotoğrafını çektim ki perspektif sorunu yaşanmasın diye önce taşlarla birlikte konumunu ayarladım daha sonra da kuru toprak ve su resimlerini net yardımıyla buldum sadece satranç tahtama ve taşlarıma giydirdim öyle düzenledim ama sanırım tamamen kendim yaparsam daha kıymetli olur :)
tekrar teşekkürler

Ugurcum

🌱Yeni Üye🌱
3-5 Yıl sonra geldiğin noktayı görünce , yaptığın bu gibi işlere bakıp , kendini ne kadar da geliştirdiğini farketmen güzel olacak ..

fizibilit

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Emeğinize sağlık uzun süre ilgilenirseniz kesinlikle çok başarılı bir tasarımcı olabilirsiniz.
Ayrıca kendi görsellerinizi kendinizin oluşturması takdire değer.

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
Emeğinize sağlık uzun süre ilgilenirseniz kesinlikle çok başarılı bir tasarımcı olabilirsiniz.
Ayrıca kendi görsellerinizi kendinizin oluşturması takdire değer.

yorumunuz için çok sevindim çok teşekkür ederim

hasana11

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
görsel hiyerarşi son derece kötü bulduğun görseller hakkında yorum yapmıycam çünki fikir oturmamış anlatmaya çalıştığın şeye odaklan