Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

DURAK muhallebicisi imsakiye

karadumanyeliz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bursa ya her konuda katkısı bulunan DURAK muhallebicisinin imsakiyesini yaptım fikirlerinizi almak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim...

M3gjB.jpg

Benzer konular

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bursa ya her konuda katkısı bulunan DURAK muhallebicisinin imsakiyesini yaptım fikirlerinizi almak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim...]

Çalışmazını yüklemek için özel üye olmanıza gerek yok, yüklemedeki hata sizden kaynaklanmış verdiğiniz linkteki http yi iki kez yazmışsınız..

Yukarıda işaretli yere tıklayıp çıkan pencereye linki yapıştırın yeterli.

Çalışmaya gelince soldaki iyi fakat üzerinde biraz daha çalışılabilir mesela ortadaki sarı zemin internet adresleri olan bölüm gereksiz .ence net adreslerini alta alabilirsiniz bir de davulcuyu beğenmedim ayrıca da ramazan topunu da kaldırın bence gereksiz yer işgal etmiş

Son düzenleme:

karadumanyeliz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ama ben forumu kendim açmak istiyorum gösterdiğiniz tablo başka biri forum açtığında çıkıoo...
bu arada yorum için teşekkürler söylediklerinizi deniycem...

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ama ben forumu kendim açmak istiyorum gösterdiğiniz tablo başka biri forum açtığında çıkıoo...
bu arada yorum için teşekkürler söylediklerinizi deniycem...

Zaten konunuz yalnış yerde.

Konunuzu buraya https://www.grafikerler.net/kitap-kapagi-brosur-menu-vb-f96.html açın, en üstte yeni konu seçeneği var oraya tıklayıp konunuzu açabilirsiniz.

Başlık: Durak Muhasebecisi / imsakiye çalışması

Alttaki pencereye de resmin linki ve açıklamasını yazıyorsunuz.

ozkanozel16

🏆Pro Tasarımcı🏆
Göze hoş görünüyor ve güzeller, emeğinize sağlık öncelikle...
"Ramazan-ı Şerif" yazıları iki imsakiyede de farklı yazılmış. Birden fazla aynı web adresi tasarının güzelliğini gölgelemiş gibi, onlardan birini info e-posta'sı yapabilirsiniz.
Başarılarınızın devamını dilerim.

mutti

🌟Usta Tasarımcı🌟
emeğine sağlık soldaki çalışma güzel ama üzerinde oynayabilirsin sadeleştirmek adına birde bir yerde şerifiniz yere şerıfınız olmuş i' nin noktaları kayıp. Ramazanı Şerif yazarken küçük harfle yazmışsın sadece Şerif'in baş harfi büyük gözünden kaçtı sanırım başarılar.

karadumanyeliz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yorumunuz için teşekkür ederim ama farkındayım karakter türkçe değil ve ben o karakteri çok seviyorum düzeltmeleri yaptım ama henüz müşteriye göndermedim daha yorum bekliyorum... tekrar dan bi yükleme yapıcam... ;)