Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dw da html kayıt etme sorunu

veliaht41

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba arkadaşlar;

Ben bir resmi jpg.yi dw da html olarak kayıt ediyorum daha sonra bunu mail gönderme programından html yükle seçeneğinden html olarak yüklüyorum maili atıyorum fakat mail giden yerde resmin üzerinde x işareti çıkıyor ama normal açtığım zaman kendi bilgisayarımda resmi görebiliyorum üzerinde link verdiğim yerler açılıyor __blank olarak ama bunu mail olarak attığım zaman resmin üzerinde x işareti çıkıyor nerede hata var acaba yardımcı olurmusunuz yada başka ne şekilde yapabilirim.ilginiz için şimdiden çok teşekkür ederim.selamlar saygılar...

Benzer konular

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
x işaretinin cıkması resimin urlsinin dogrubir sekilde yazılmamış olmaasından kaynaklanır ama kend pc de görünüp mailde acıldıgında görülmemesi ilginc

raziel_ms

🌱Yeni Üye🌱
acaba şey olablrmi?url sadece senin bil.ını tanıyorsa ve başka yere attığında seninbil.ın içini görememe gibi bi sorunolablrmiki acba? yanişöle diim sen kendi bil.da bi klsörde tutuyorsun onları kendi bil.dn link veriyrsun ama başka bil.a taşıdğında sadece link verildiği içn resmi göremeyblr benmde başımagelmşti sorunu klsörü karşıya atmkla çözmştk bşkabişiler bulamamıştık:S:S ama umarım çözümünü bulursun..

ensargk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.buradanindir.net
Html içerisinde kullanacağın resimin ilk olarak bir sitede upload ederek mesela imageshack yada rapidshare urlsini al daha sonra html sayfasında bu url yi kullan sorun buyuk ihitimal ortadan kalkar.