Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ege Bahar Şenliği Afiş

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum afişte kullanılan vektöreller hazırdır fakat mutasyona uğramıştır :) zeminde kullanılan kolaj çalışması içindeki fotolar tarafımca çekilmiştir. sanatçılar henüz belli olmadığı için aklıma gelenleri netten bulduğum gibi koydum çok karıştırdım sanki bi bahar şenliği için uygun olmuş mu? yada başka neler yapılabilir fikir verirseniz memnun olurum.

egebaharenlsu1.png

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
4 ayrı afiş varmış gibi duruyor..Sponsorlar, konserin başlama tarihi yok sanırım..?

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
creedwar a katılmakla birlikte ben çok kalabalık buldum insan nereye odaklanacağını şaşırıyor. Biraz sadeleştirmek lazım diye düşünüyorum. emeğinize sağlık

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
valla o bilgiler henüz banada verilmiş değil detaylarla ilgili bekleme aşamasındayım

frocktal

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kopuk ve yorucu bir çalışma olmuş. Detaylardan bahsetmiyorum, biraz daha bütünlük katmanla iyi işler çıkabilir.

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Majestic senden beklemezdim.. ki hala beklemiyorum.. bu şaka olan tasarım dimi.. yarın bize süpriz yapacaksın.. :D

Tarih saat belli olmasa bile bir yer açmanı öneririm.. bilgiler geldiğinde tekrar uğraşma..
Asıl olaysa sol üstte gözüken turuncu zemini aşağıdada kullan o saat kulesi falan gereksiz direk zamin olsun sanatçıların olduğu kısmı elleme ama bence bi şekilde isimlerini yaz.. çok fazla görsel var şenlik için görsele gerek yok zemin çalış.. turuncu hoş olacak..
Sloganıda gözden geçirmek gerek..

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
şimdi şöyle söyleyeyim arkadaşlar evt yorucu bi çalışma ama tasarım itibari ile kımıl kımıl isteniyor yaptığınız yorumlardan da direk kımıl olduğu düşüncesine ulaşmış durumdayım :D zeminde ege görselleri mutlaka isteniyor daha doğrusu afişteki hemen herşey istenildiği için bu kadar yoğun sanırım istenilenileni yapmışım bu kadar yoğun bi çalışmayı bende çok doğru bulmuyorum ama yapabileceğim birşey yoktu. birde 70x100 olacak bi çalışma nerden bakarlarsa baksınlar bu kadar kalabalık bişe dikkat cekecektir düşüncesindeyim yada kendimi avutuyorum :D

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
şimdi şöyle söyleyeyim arkadaşlar evt yorucu bi çalışma ama tasarım itibari ile kımıl kımıl isteniyor yaptığınız yorumlardan da direk kımıl olduğu düşüncesine ulaşmış durumdayım :D zeminde ege görselleri mutlaka isteniyor daha doğrusu afişteki hemen herşey istenildiği için bu kadar yoğun sanırım istenilenileni yapmışım bu kadar yoğun bi çalışmayı bende çok doğru bulmuyorum ama yapabileceğim birşey yoktu. birde 70x100 olacak bi çalışma nerden bakarlarsa baksınlar bu kadar kalabalık bişe dikkat cekecektir düşüncesindeyim yada kendimi avutuyorum :D

Şimdi oldu işte... Müşteri istiyor istiyor yanii. yoksa senden böyle bir çalışma beklemiyorum.. Orhan abi hiçmi bişiler vermemiş diye düşünmeye başladım..

Ama yinede müşteriyi ikna etmeye bak. Kımıl kımıl olsun ama anlaşılır olsun derim ben..:rofl:

gulsah_grafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
nazmiyecim arkadaşlarımında dediği gibi acayip karışık ve yorucu olmuş ama senin dediklerini de okudum bazen müşteri işleri böyle korku filmine dönüdürüyo zaten sadelik ve anlaşılırlıktan yana çok az müşteri tanıdım kaderimiz bu gibi bişey oluyo neyse bence sen müşteriyi ikna etmeye bak gerçekten hepsi iç içe girmiş kolay gelsin :D

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
2 kere resim kullanmana grek yoktu bence ya üsttekileri yada alttakileri kaldrmalısın

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
:) valla arkadaşlar çok uzun zamandır bu kadar hareketli çalışmıyodum banada hem tuhaf hem değişik geliyor ama bu iş üzerine daha çalışırım sanıyorum çünkü henüz tam anlamıyla bitmediğini öğrendim buna benzer birde festival çalışması vs filan yaptım proje ne bazda devam edecek bilmiyorum ama bişey itiraf edicem şu gökkuşağı bana acaip bi cıvıllık veriyo niye bilmiyom o kısım çok hoşuma gitti :) belki zeminde resimler olmasa yada saat kulesi ve efes kolajı kalsa sadece bilgiler olsa çok daha etkili olur ama tüm yöreleri anlatmak durumunda olunca kolajı bozmakda çok işime gelmedi diyebilirim bakalım son aşamada ortaya ne çıkacak :D

_EGE_

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İki ekleme yeterli olur sanırım
1-sanatçı resimlerinin altındaki büyük saat kulesi ve efes i çıkarman
2- EGE bahar şenliği yazısını 23 nisan havasından kurtarmandır..
Başarılar..

angel''

🌱Yeni Üye🌱
bence guzel ama arkadaslarında dedıgı gıbı sanatcıları daha farklı biçimde kullanıp arkadakı tarıhı yapıtları afısın tam boyunda kullanabılırsın ama sonucta senın tasarımın ;)

alisalur

♾️Grafik Gurusu♾️
yumuşak geçişlerle sanatçıları ayırabilirdin

gfb_cnn_1907

👑Efsanevi Grafiker👑
çok hoş olmus fakat dikkatimi çeken tek şey afişin üst kısmı çok renkli cıvıl cıvıl alt kısmı daha bi sönük kalmıs.afişi 2 ye bölsek üst kısım tam çocuklar için ve renkli kişilikler için alt kısım ise daha fazla şık ve hoş durmus derim ben :)