Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ege Endüstri

hakan_47

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar buda onay almış bir çalışma. Ancak firmanın yaptığı alakasız seçim karşısında bunu size sunmak durumunda kaldım.Sizin yorumlarınız nelerdir.
egeet4.jpg

uguraydogar

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Birincisi gerçekten çok güzel olmuş tebrikler

ufukdural

♾️Grafik Gurusu♾️
bir numarayı beğenmeleri gerekir bence..

saygılarımla

Necaty

🌟Usta Tasarımcı🌟
Birinci ve ikinci çalışman çok başarılı ayrıca

Ancak firmanın yaptığı alakasız seçim karşısında bunu size sunmak durumunda kaldım.

derken ne demek istediğini merak ettim.

hakan_47

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşyar 1 numara için adamın yorumu şu oldu. Ters G-string e benzediğini düşündü ve tepki toplayacağı için istemedi :) . Komik değil mi?

invincible

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
O insanın içi fesatmış..:) , ama benimde aklıma gelmedi değil g-string olayı..
Hepsi Güzel ama 2.'yi seçmezdim üçünün arasından.

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
2 numaralı logoyu beğendiklerini söyleyebilirim.

Necaty

🌟Usta Tasarımcı🌟
Müşterinin düşüncesi bayaa ilginçmiş:)
Dediğim gibi 1. ve 2. çalışman güzel ama ben olsam 2 derdim.
İyi çalışmalar

hakan_47

🌱Yeni Üye🌱
Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar.Ama malasef hiçbirisi.Bana kendi kafasındaki düz mantık logoyu yaptırdı sonunda.Yarın vakit bulursam beğendiği logoyu sizinle paylaşıcam.Ne demek istediğimi anlıyacaksınız o zaman:).

Biyolog

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşyar 1 numara için adamın yorumu şu oldu. Ters G-string e benzediğini düşündü ve tepki toplayacağı için istemedi :) . Komik değil mi?

Bence de 1. en güzeli ama şahsın bula bula g-stringe benzetmesi aklından bu tür şeylerin çıkmıyor olmasındandır :) Halk arasında bazı tabirler var mesela "KÜPTE NE VAR İSE DIŞA O SIZAR" bir diğeri "DERVİŞİN FİKRİ NE İSE ZİKRİ DE ODUR" Adam önüne gelen şekilleri ya G-Stringe , Ya mayoya, ya Sütyene ya bilmem ne halta benzetiyor olması onun ruh dünyasını ortaya kouyor :) 1.'nin e harfi de parlak kabartmalı ve camsı olsa idi belki daha da çarpıcı olurdu diyorum... ELİNE SAĞLIK GÜZEL ÇALIŞMA... Şimdi sende de müşterinin bu yaklaşımdan sonra terddüde girersin çalışmalarında bu şuna benzetilebilir , bu buna benzetilebilir... Takma kafaya kardeş... :)

Necaty

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bence de 1. en güzeli ama şahsın bula bula g-stringe benzetmesi aklından bu tür şeylerin çıkmıyor olmasındandır :) Halk arasında bazı tabirler var mesela "KÜPTE NE VAR İSE DIŞA O SIZAR" bir diğeri "DERVİŞİN FİKRİ NE İSE ZİKRİ DE ODUR" Adam önüne gelen şekilleri ya G-Stringe , Ya mayoya, ya Sütyene ya bilmem ne halta benzetiyor olması onun ruh dünyasını ortaya kouyor :) 1.'nin e harfi de parlak kabartmalı ve camsı olsa idi belki daha da çarpıcı olurdu diyorum... ELİNE SAĞLIK GÜZEL ÇALIŞMA... Şimdi sende de müşterinin bu yaklaşımdan sonra terddüde girersin çalışmalarında bu şuna benzetilebilir , bu buna benzetilebilir... Takma kafaya kardeş... :)

Aslında çok fazla eleştirmemeliyiz.
Sonuçta müşterinin düşüncesi ve tercihi bu yönde olmuş.
Yeni çalışmayı merakla bekliyorum.

ingiliz_kemal

🌱Yeni Üye🌱
Güzel olmuşlar ama 2 yi beğenmesini anlayamadım müşterinin. Blakide grsellik sevmiyodur.

Son düzenleme:

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆
bende 2 diyorum
sade ve ağır başlı bir imaj çiziyor

tahminimce
"sen daha iyi bilirsin ama... şunu şöyle yap daha iyi olacak gibi.." bir durum söz konusu burda müşteri velinimet mantığı..

hepimize kolay gelsin
iyi çalışmalar

escape_lea

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
1 numara gerçekten hoş olmuş, eline saglık.

serkaan05

🌱Yeni Üye🌱
bence 1. çok güzel olmuş emeğine sağlık ama müşterinin bakış açısı çok ilginç bu bakışla nasıl bir logo seçmiş merak ettim.