Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Eğitim almadan çizdiğim karakalem çalışmalarım...

41e

🌱Yeni Üye🌱
Bunlar sadece birkaçı..

Son düzenleme:

41e

🌱Yeni Üye🌱
Ysjra.jpg

pPBKt.jpg

WSRTL.jpg

FNmiN.jpg

vfg3k.jpg

41e

🌱Yeni Üye🌱

Evet, eğitim almam şart ama malesef istediğim gibi olmadı hiçbirşey. Ben şuanda muhasebe ve finansman okuyorum, tanıdığım ressam bir hocadan yardım almak için uğraşıyorum ama ulaşamıyorum. Tek istediğim bunu geliştirmek, şimdilik sadece hobi olarak yapıyorum.

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
evet iyi bir eğitim ile çok daha iyi ilerleme katedeceğinize eminim önemli olan çabaladığınız konuyu sevmek gerisi kendiliğinden gelecektir
emeğinize sağlık
bu arada foruma yeni katılmışsınız hoşgeldiniz :)

41e

🌱Yeni Üye🌱
evet iyi bir eğitim ile çok daha iyi ilerleme katedeceğinize eminim önemli olan çabaladığınız konuyu sevmek gerisi kendiliğinden gelecektir
emeğinize sağlık
bu arada foruma yeni katılmışsınız hoşgeldiniz :)

kesinlikle öyle, önemli olan çabaladığım işi sevmek ve seviyorum. Hoşbolduk sağolun, yorumunuz içinde ayrıca teşekkür ederim :)

Mukadderat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kesinlikle öyle, önemli olan çabaladığım işi sevmek ve seviyorum. Hoşbolduk sağolun, yorumunuz içinde ayrıca teşekkür ederim :)

Eğitimin yanında disiplin ve kararlılık şart. Cevabınızda bunun sizde var olduğunu görüyorum. Sevdiğiniz işte çalışmak gibisi yok. Yılmayın ne okursanız okuyun su akar yolunu bulur mutlaka... Başarılar...

Ve ayrıca foruma hoşgelmişsiniz.

41e

🌱Yeni Üye🌱
Eğitimin yanında disiplin ve kararlılık şart. Cevabınızda bunun sizde var olduğunu görüyorum. Sevdiğiniz işte çalışmak gibisi yok. Yılmayın ne okursanız okuyun su akar yolunu bulur mutlaka... Başarılar...

Ve ayrıca foruma hoşgelmişsiniz.

Yorumunuz için sizede teşekkür ederim. Umarım başarırım, tekrardan hoşbulduk sağolun.

MehmetBaran

🌟Usta Tasarımcı🌟
madem ki muhasebe ve finansman okuyorsunuz hobi olarak boncuk dizmek daha iyi olacak sanırım...

çizmeye çalıştığınız şeylerde baktığınız kaynaklardan çok kendinizden birşeyler katarsanız dosyanızda ilerde bakıp bakıp iç çekeceğiniz birkaç resim olabilir...

başarmanız dileklerimle...