Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Eğitimsiz Karakalem Çizimlerim ( Yorumlarınız Beni Etkiliyecektir )

Mecroza

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.facebook.com
Hiç bir eğitim almadım arkadaşlar resim yapmayı seviyorum :smile: Bir kaç tane kara kalem çalışmam.. Eksiğimi gediğimi ne yönde ilerlemem gerektiğini söylerseniz Sevinirim :wink: Şu an ki çizimlerim Karikatür ağırlıklı :smile:

Bütün eleştirilere açığım yorumlarınız için teşekkür ederim :angel:

İlk Çalışmam > Jony Carter (Hayali bir Karakter)

23255137.jpg

Sir.Bobby Robson

39043295.jpg

John Terry

74339673.jpg

Ryan Giggs

52922809.jpg

Wayne Rooney

86512704.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

mehmetmetin

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.facebook.com
Fena çalışmalar değil :) Özellikle 2. çalışma.... Bu işi hobi olarak mı yapmak istiyorsunuz ?

Güneşş1

🌟Usta Tasarımcı🌟
Güzeller gerçekten.
Başarılar dilerim.

Özleeem

🌱Yeni Üye🌱
2, calısma geyet gzel ama cızgılerı cok sert kullanıosun brazdaha yumusak kullanman daha ııı olur en azından bı hatan olunca kolay duzeltrsın :) egıtımsız olmana ragmen gercekten gzel cızıosun.. tbrkler smdıden ılerde devam edıceksende basarılar..:)

Mecroza

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.facebook.com
2, calısma geyet gzel ama cızgılerı cok sert kullanıosun brazdaha yumusak kullanman daha ııı olur en azından bı hatan olunca kolay duzeltrsın :) egıtımsız olmana ragmen gercekten gzel cızıosun.. tbrkler smdıden ılerde devam edıceksende basarılar..:)

haklısın :wink: teşekkür ediyorum inş. devam edeceğim kursa gidip öğrenmeyi düşünüyorum :smile:

mehmetmetin

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.facebook.com
Hım eğer eğitimini almak istiyorsanız bence hemen bir kursa başlayın. Vakit nakittir sonuçta :)

Bol bol karalayın. Ayrıca bol bol desen ve eskiz çalışmaları izleyin. Başarılar dilerim. :)