Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ekeshemall / manüpilasyon ve color correction çalışması

ekeshemall

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Selamlar bende yakın zaman önce yapmış olduğum bir çalışmamı paylaşmak istedim.. Beğeninize..

teşekkürler.. proje dyeni yapılmış bir çalışma değil psd dosyası sanıyorum cdlerden yada flashalardan birinin içinde ama ben google dan aratıp buldugum imajlar arasından yapmıştım örneğin tank fotosu

burdan dekupe edildi kadının elbisesi bir gelinlik kafası ve saçları bir hairstyle sitesinden alınma güvercin ayrı ve birde sokak fotografıydı

Moderatör tarafında düzenlendi:

reddark

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.akifkorkmaz.com
Tüm çalışma size mi ait? Çizim renklendirme vs. Ya da hangi programı kullanarak yaptınız, neler yaptınız? Bu sorular dışında çalışma gayet güzel anlamlı ve profesyonel olmuş.

harunirgin

♾️Grafik Gurusu♾️
Ben çok beğendim. Hem çiziminizi hem de mesajınızı :) Devamını bekleriz.

ekeshemall

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Öncelikle teşekkürler. Çalışma bir manüpilasyon, tüm manüpilasyon ve color correction bana ait.

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
Gayet başarılı, manipülasyonda kullandığınız tüm parçaları bizle paylaşırsanız ne kadarı size ait ve neler yapılmış daha rahat anlayabiliriz.

ekeshemall

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkürler.. proje dyeni yapılmış bir çalışma değil psd dosyası sanıyorum cdlerden yada flashalardan birinin içinde ama ben google dan aratıp buldugum imajlar arasından yapmıştım örneğin tank fotosu

burdan dekupe edildi kadının elbisesi bir gelinlik kafası ve saçları bir hairstyle sitesinden alınma güvercin ayrı ve birde sokak fotografıydı