Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ekteki şekil otomatik olarak yapılabilabilirmi

kadiror

🌟Usta Tasarımcı🌟
ekteki şekli otomatik olarak, aralıkarını da ayarlamak kaydıyla illustartörde yapabilirmiyim..Şimdiden teşekkürler.. resmi yükleyemedim ama kısaca anlatayım.. yukarıdan aşağı soldan sağa 5er adet, toplam 25 adet kare yapmak istiyorum. kare aralarıda 4 er mm olacak. Bunun bir otomatik yapılış şekli varmıydı acaba

Benzer konular

muhammed008

🏅Acemi Tasarımcı🏅
var move yaparsın ama copy i işaretlersin. ok dedikten sonra 3 kez ctrl+d yaparsın. Sonra 5 i seçersin move la bir kez kopyalayıp. 3 kez. vs. vs...

burakdusuktas

🌱Yeni Üye🌱
Resim olmadığı için ben başka birşey yapacağım, ordan anlarsın zaten ilk önce orta ebatta bir şekil çiziyoruz kare olur daire olur, sonra nesneyi seçip Object/ Path/ split into grid seçiyoruz
orda enine boyuna kaç bölme istiyorsak, bölme kalınlığı çizgi kalınlığı ayarlayıp ok diyoruz, preview clicklersen önizleme yapabilirsin.

ferox

🏆Pro Tasarımcı🏆
ekteki şekli otomatik olarak, aralıkarını da ayarlamak kaydıyla illustartörde yapabilirmiyim..Şimdiden teşekkürler.. resmi yükleyemedim ama kısaca anlatayım.. yukarıdan aşağı soldan sağa 5er adet, toplam 25 adet kare yapmak istiyorum. kare aralarıda 4 er mm olacak. Bunun bir otomatik yapılış şekli varmıydı acaba
bunun gibi mi???
91iZ3.jpg

ferox

🏆Pro Tasarımcı🏆

Birde böyle bir yöntem var

cGSoo.jpg