Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

el ilanı (elektronik - sigorta)

grafibo

🌟Usta Tasarımcı🌟
elbimelilanyl8.jpg

Benzer konular

muar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
genel olarak güzel eline sağlık
hizmet alanlarımız yazan turuncu şeritle, en uygun fiyat garantisi yazan şerit blok olsa daha hoş olur gibi geldi bana...

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Hoş gözüküyor ibo. Bu tasarımında diğerleri gibi görülmeye değicek kurumsallıkta..
muar arkadaşada katılıyorum.

Saygılarımla

muar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bide ön kapak çok kalabalık görünüyodaha sade olsa daha az sıkıcı olur sanki...

freediz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
elektronik ve sigortaya kapaktaki tasarım alakasız kalıyor suya batmış bi ew ne elek. nede sigortayı anlatmıyor bence eğer o su deilde sadece bi efektse yanlış efekt seçimi yinede emeğine sağlık

kahin23

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
freediz'e katılıyorum.evin alakası ne? çalışmaya grafiksel olarak bakarsak güsel ona sözümüz olmaz.

Grafipixel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
şimdi eleştirirken yapıcı olmaktan yanayım. yapıcı eleştri yapabilmekte bence eleştireceğiniz çalışmayı doğru dürüst inceleyip okumak gerekli.
ev ve sigortaya kapaktaki tasarım alakasız diyen arkadaşım için söyleyeceğim şey bu resimde görülen birbirinden bağımsız iki çalışmanın olduğudur. elektrik ve sigorta el ilanı ayrı ayrı değerlendirilmelidir.
bu tarz firmalar maliyetten kaçınmak adına tek el ilanında iki ayrı firmasının tanıtımını ön arka şeklinde ayrı ayrı yapabilirler bazen. örneklerine bende rastladım zamanında.
bu sebepden dolayı elektrik ve ev ne alaka demek çalışmayı tam incelemediğiniz anlamına gelir.
sanırım bağlantı kuramamanızın en acı sebebi ise sigortayı "elektrik sigortası" olarak anlamanızdan falan kaynaklanıyor. iyice bir inceleseydiniz. sağdaki çalışmanın bir sigorta firmasından bahsettiğini anlardınız. bu durumdada suya batmış bir ev gayet mantıklı gelebilirdi size.
en basiti bu çalışmaların birbirinden bağımsız olduğunu anlamanız için ikisindede adres telefon olduğunu görmeniz yeterli olurdu kanımca