Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

el ilanı kres

freediz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
85586825my8.jpg

A5 el ilanı biraz kalabalıkta gözükse müşterinin istediği bilirsiniz:) yazı olsun resim olsun vs.
bu şekilde kompozisyon oluşturabildim ancak yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşk.

Benzer konular

sentezboyut

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Logosu çok güzelmiş. Ama sağ alt köşede çok boşluk var. Ayrıca 5-6 yaş yazısının altındaki sarı rengi biraz daha koyulaştır. Üstündeki yazı zor okunuyor.

halilkayrak

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dipnotiletisim.com
Gayet güzel olmuş, Adres kısmındaki MOR dan başka gözüme takılan bir yer olmadı :D emeğine sağlık..

Son düzenleme:

baranbeyy

🌟Usta Tasarımcı🌟
23 Haziran bilerekmi birleşik yazdınız? Üstteki resmi kare değilde daha değilşik bir tarzda kullansaydınız daha güzel olurdu bence.Ama genel olarak güzel.elinize sağlık

ozlemgrfk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu müşteriye bu kadar olur diyorum :D
madem eleştiri istiyosun
ozman : (((sırf eleştri olsun diye sölüyom )))
yazı metninin olduğu yerdeki beyaz çerçevenin kenarları keskin değilde keşke biraz daha radiuslu olsaydı ve resimlerin köşeleri de tabii..
çünkü yazı karakterinin seçimi süper yumuşak hatlı ama çerçeveler çok sert geldi bana :p

freediz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşekkürler halil :) şimdi açık adres vermek istemedim :D
sentezboyut o boşluğuda değerlendirseydim çok karışık olucaktı. Gerçi başlıktada söylediğim gibi A5 oluşundan kaynaklanan bi yerleşim sorunu var çok birçok öğenin kullanılmasını istedikleri için yorum için teşk.

freediz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bu müşteriye bu kadar olur diyorum :D
madem eleştiri istiyosun
ozman : (((sırf eleştri olsun diye sölüyom )))
yazı metninin olduğu yerdeki beyaz çerçevenin kenarları keskin değilde keşke biraz daha radiuslu olsaydı ve resimlerin köşeleri de tabii..
çünkü yazı karakterinin seçimi süper yumuşak hatlı ama çerçeveler çok sert geldi bana :p

bende bu kadar olur diyorum :D
teşk. cnm eleştirilerin için bidahakine bunları gözönünde bulunduracağım. :kiss:

grfkr42

🌟Usta Tasarımcı🌟
yazıların geldiği kısım birazdaha hareketli olsa tamamlarmış bence ama genel itibariyle hoş bir çalışma

mesburcum

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Eline sağlık bence güzel olmuş sadece mor adres kısmı biraz abartılı geldi bana.

berdushgrafiker

🏅Acemi Tasarımcı🏅
freediz o zamans seni eleştirmeyelim müşterini eleştirelim :) yazı fontlarını yerinde kullanmıssın adres mail vs.vs yazan bantta adres tel mail falan yazacagına atmasyon bişiler yazzsasydın yazı karakteri ve fontunu görseydik daha iyi olurdu diye düşünüyorum