Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

el ilanı tasarımı

tech-salim

🏅Acemi Tasarımcı🏅
el ilanı A4 kağıt ebatın da katlamalı olucak ve bu resim ön kapak için... inekli olan resmi buradan siteden bir arkadaş paylaşmıştı kullanmam da her halde bir sakınca yoktur...çünkü bu tasarımı kendim için yaptım...

Benzer konular

grafibo

🌟Usta Tasarımcı🌟
karma karışık olmuş, ben beğenmedim.. Daha sade çalışın bence, şıklığı sadelikte yakalayın...

fotoecrin

🌱Yeni Üye🌱
firmanın isminin bulunduğu alan afişin yarısını almış götürmüş bence o logo yu biraz ufalt karmaşıklığı biraz daha azaltıp gözü yormassan biraz sadecliğe kacarsan daha iyi olur gibime geldi

LaYeR

🏆Pro Tasarımcı🏆
fondaki süt ürünlerini resimleri fazla silik olmuş iyi ayarlıyamamışsın bide font tercihlerin yanlış renkleri de dahil eğer bu dediklerim oturmuş olmsaydı tahmin ediyorum daha güzel bir çalışma olurdu.. başarılar..

tech-salim

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tavsiyeleriniz için teşekkür ederim...değiştirmeye başladım..

tech-salim

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bazı yazıları ve şekilleri kaldırdım resimleri biraz daha belirginleştirdim..logoyuda birz küçülttüm...

ön kapak.... arka kapak...
iç tasarım ama dahaden bitmedi arka fonta yüksek kalitede resimler eklenicek..

tech-salim

🏅Acemi Tasarımcı🏅

bu resimdeki gibi 3 boyut efektini hangi programda verebilirim..ben tasarımlarımı freework cs5 de yapıyorum...

graphblues

♾️Grafik Gurusu♾️
3D ile alakası yok sadece şişe arka planda beyaz olduğunda fotoğraf çekip 3D gibi efekts veriyorsun neden fireworks? ilan işler firework mu yaptınız? en iyisi photohsop... ilanları olmadı biraz daha çalışabilirsiniz sade olsun birde üst tarafta logo altında dikdörtgen alt alta döndürmüş görseli biraz rahatsız ve alakasız buldum kaldırabilirsin istersen sadece logo biraz küçültüp koyabilirsin yazı fontları gelince eli yazı değil süt şişme benzeri yazı beyaz ve gölgeli olursa daha güzel olur düşünüyorum eline sağlık

tech-salim

🏅Acemi Tasarımcı🏅
freeworks cünkü 4 senedir onu kullanıyorum photoshopa başladım ....teşekkür ederim grafiker olmadığım için resmin tamamını tam olarak göremiyorum kaçaklar fazla oluyor

tech-salim

🏅Acemi Tasarımcı🏅
logonun büyük olması gerekli ancak bu kadar kalabilir...ama arkadaki tekrarlamayı kaldırabilirim

gfb_cnn_1907

👑Efsanevi Grafiker👑
karakterler değişik olabilir. resimler çok soluk renkler filan. biraz daha canlı ve görseller ön planda olabilir. emeğinize sağlık.

SHOPRAMAZAN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Evet, şişenin ne yönde olduğunu bilirsen ve gözlemlersen 3D Programı kullanmana gerek kalmayacaktır. Sadece arka kasaya yerleştirmen yeterli.

MehmetRecepOzdemir

🌟Usta Tasarımcı🌟
Biraz mizaha ne dersiniz :)

Mesela ön plana 3-4 tane inek kafası ekleyin böyle yüzlerce fotoğraf var yan yana dursunlar hatta önlerine bir çit koyun başlarını ordan uzatmış olsunlar logoyu başlarının arka planında kalacak şekilde tasarlayın logodan yukarı hafif sade bir gradident kullanın ve en üst kısma ürün fotoğraflarını gradidentle uyumlu bir renke sahip olan sis veya bulut efekti altında göze çarpacak şekilde kullanabilirsiniz?

O.acikel

🌱Yeni Üye🌱
Daha sade çalışmalar yaparsan daha güzel olur emeğine sağlık.