Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
logocf9.png

95239011fn5.jpg

80959787un4.jpg

Not: Teneke ve Pvc ambalajların altına gölgelendirmeleri ekleyeceğim.

Benzer konular

serap kılıç

🌱Yeni Üye🌱
ya ben neden çalışmalarınızı göremiyorum açamıyoruuuuuuuuuuum

serap kılıç

🌱Yeni Üye🌱
evet hiç bir çalışmayı açamıyorum yeni üye oldum biraz acemiyim ama daha önce açabiliyordum

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok yavaş açılıyo resim beklenemsi gerekiyo bir müddet.
elibol yazısı ortalı değil alana volkan:) ortala bence. onun dışında fena bi iş değil eline sağlık...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
çok yavaş açılıyo resim beklenemsi gerekiyo bir müddet.
elibol yazısı ortalı değil alana volkan:) ortala bence. onun dışında fena bi iş değil eline sağlık...

Neredeki ortalı değil? Bunlar a4 bu arada belirtmeyi unutmuşum. Sayfaları tam ortadan katladığımızı düşünerek mi söyledik bu ortalama meselesini?

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
renkler ve uyum çok güzel hoş bir tasarım fakat, sofralık siyah salamura zeytin başlıklı yazının puntosunu biraz küçültebilirsin çok yukarı çıkmış, birde aynı kutuları üçer kez koymanın bir anlamı yok diye düşünüyorum, birertane koysan daha iyi olur, ayrıca bence resimlere gölge vermelisin ve biryere oturtturmalısın havada duruyorlar... bence bunları yaparsan çok şık olacak...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
renkler ve uyum çok güzel hoş bir tasarım fakat, sofralık siyah salamura zeytin başlıklı yazının puntosunu biraz küçültebilirsin çok yukarı çıkmış, birde aynı kutuları üçer kez koymanın bir anlamı yok diye düşünüyorum, birertane koysan daha iyi olur, ayrıca bence resimlere gölge vermelisin ve biryere oturtturmalısın havada duruyorlar... bence bunları yaparsan çok şık olacak...

• Punto lar müşterinin isteğidir.
  • Resimlerin 3 adet kullanılması yine müşterinin isteğidir.
  • Resimlere gölge konusunu paylaşımımın altında belirtmiştim.

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
elibol yazısı tam alana ortalı değil sayfayla alakası yok yani. Elibol'un L si sağ tarafa daha yakın... dikkatli bakarsan göreceksin ;)

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
elibol yazısı tam alana ortalı değil sayfayla alakası yok yani. Elibol'un L si sağ tarafa daha yakın... dikkatli bakarsan göreceksin ;)

Evet haklısın mico. Baskıdan önce son ayarlamalarda düzeltirim onu. Teşekkürler... =)

yako

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bence çalisma güzel ama logo içerisindeki yazı karakterleri biraz zayıf kalmis calismaya göre tabi bu müsterinin istegi ise diyecek bisey yok eline saglik arkadasim

Hatice ÇAVDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
renkler birbirine çok yakışmış düzenlemede gayet sade ve şık duruyo güzel bir çalışma olmuş eline sağlık Volkan...

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
kardeş klasik bir tasatırım renkler çok güzel olmuşta arkadaki zeytini alttaki yeşil zeminin üzerine çıkarman bencedaha uygun yada alttaki yeşil zemini atarak zeytinleri tram olarak verebilirsin ;) fena da olmamş ama

grafiteck

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.yasamreklam.net
elinize sağlık güzel bir çalışma olmuş. ortalama meselesine gelince elibol yazısı içinde bulunduğu daireye ortalı değil L harfi biraz daha fazla kenara yakın olmuş, birde "zeytinleri" kelimesinin fontu daha okunaklı olabilir..