Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Elimdekiler Logo Çalışması

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
Kendi projemiz için dün gece çalıştığım bir logo, logoyu aslında beğendim ancak tek şüphe ettiğim yanı sanırım çok özgün/orjinal olmadı ya da bana öyle geliyor, tam kestirebilmiş değilim. Benim tercihim 04.4

Logo'nun yer alacağı sitenin konusu ise, paylaşım ve ikinci el satış ile alakalı olacak.

Öneri ve eleştirilerinize;

elimdekiler.png

Benzer konular

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
evet şahin katılıyorum senin dediğin logo daha uygun diğerlerine göre.. fakat 4 renk bir logo için fazladır. baskı işlerinde maliyeti arttırır.. bunu baz almanı öneririm ;)

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
16 adet çalışmaya ilk olarak baktığımız zaman çalışmalar birbirlerine benzer görüntede.
ben müşteri olsam evet dediğin gibi en son çalışma daha iyi duruyor. ama diğerleri ile karşılaştırdığımız zaman uzak ara fark ile değil ayrıcalığı.
elimdekiler firmasının ne sattığı yada ne ürettiği hiç vurgulanmamış!! ikimizde son çalışmayı beğendiğimize göre acaba bir iki çalışma daha yapsak daha iyisi çıkarmıydı fikri aklıma geldi şimdi.ellerine sağlık

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
renkli çalışmalardan herhangi biri olabilir cnm...04.4 daha göze batıyo buda senden kaynaklı bence...keşke demeseydin cnm...

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
benim 01.4 hoşuma gitti kardeşim.. ama sanirim sen kısa zamanda köşeyi dönme çabasi içerisindesin, nerdeyse bütün konular sizin kendi projeniz :D

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
benim 01.4 hoşuma gitti kardeşim.. ama sanirim sen kısa zamanda köşeyi dönme çabasi içerisindesin, nerdeyse bütün konular sizin kendi projeniz :D

güzel bir tespit katılıyorum..:rofl::rofl::rofl:
güldüğüm için lütfen yanlış anlama erdemirs

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
:) kardeşim logolar tamam 4.4 de tamam iki renk denermisin ? arasını görelim :)

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
evet şahin katılıyorum senin dediğin logo daha uygun diğerlerine göre.. fakat 4 renk bir logo için fazladır. baskı işlerinde maliyeti arttırır.. bunu baz almanı öneririm ;)

aslında ne kadar baskısal bir işi olacak bu logonun tartışılır, çünkü tamamen web tabanlı bir proje olacak, ama elbet de baskısal işleri yoğunsa dediğini dikkate alacağım kardeşim, sağoalsın ;)

16 adet çalışmaya ilk olarak baktığımız zaman çalışmalar birbirlerine benzer görüntede.
ben müşteri olsam evet dediğin gibi en son çalışma daha iyi duruyor. ama diğerleri ile karşılaştırdığımız zaman uzak ara fark ile değil ayrıcalığı.
elimdekiler firmasının ne sattığı yada ne ürettiği hiç vurgulanmamış!! ikimizde son çalışmayı beğendiğimize göre acaba bir iki çalışma daha yapsak daha iyisi çıkarmıydı fikri aklıma geldi şimdi.ellerine sağlık

hımm, logonun ne iş yapıldığını anlatmıyor olması, sanıyorum gayet kabul edilebilir bir eleştiri :) ama ben çok pis yazabiliyorum bazen, e'lerin birleşik olması zincirlemeyi anlatıyor ve burda aslen bir network durumu mevcut, sonra renklerin çeşitliliği, canlılığı ve site içerisindeki konunun, ürünlerin çeşitli ve farklı olmasını :) valla şimdi yazdım, tabii şaka olsun diye...

haklısın, yeni logolar da deniyorum şuan aslında, onlarıda bitince eklerim elbet... kolay gelsin ;)

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
renkli çalışmalardan herhangi biri olabilir cnm...04.4 daha göze batıyo buda senden kaynaklı bence...keşke demeseydin cnm...

hehehe dii mi yau neden görüş belirttim bilmiyorum :)) sağoll cnm ;)

güzel bir tespit katılıyorum..:rofl::rofl::rofl:
güldüğüm için lütfen yanlış anlama erdemirs

ikinize birden cevap eriyorum arkadaşlar, siz burda gülerken ben köşeyi dönmeye çok çok yakınım hehehehe :) üzerinizden helikopterle geçerken son gülen ben olcam :D :rofl:

yok şaka bir yana, firmamız biraz daha proje bazlı, bir de aslında biz konsept'i belirleyip örnek sunup finansör buluyoruz, bu yüzden koyduğum her logo/çalışma aslında malesef hayat bulacak diye bir kaide yok...

:) kardeşim logolar tamam 4.4 de tamam iki renk denermisin ? arasını görelim :)

iki renk bilmiyorum ne kadar hoş duracak ama onu da denerim elbet, diğer logo çalışmalarımla eklerim kardeşim ;)

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
çalışmalara baktığında birbirlerine çok benziyolar.ama dediğin gibi en uygunu 4 ama renk denemeside yapsan iyi olr bence.

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben 01.4 diyorum sadeliği ile içlerinde sıyrılıyor gözümde.. 04.4 ise bence fazla renkli en son seçeceğim o olur benim:) emeğine sağlık

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
neden sadece dikdörtgen bir zemin ve küçük "e" kullanıldı.
site içeriği ile ilgili bir nesne kullanılamazmıydı?

aysgl_678

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.aysegulavcu.com
04.4 tabiki çarpıcı ve okunurluk var karışıklık yok renkler uyumlu
bu arada baskı aşamasını hiç sevmiorum desem yeridir. web içinse sorun yok zaten kurumsal kimlik çıkarılırsa maliyeti fazla olur ama oda müşterinin isteğine göre değişir.

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
ben 01.4 diyorum sadeliği ile içlerinde sıyrılıyor gözümde.. 04.4 ise bence fazla renkli en son seçeceğim o olur benim:) emeğine sağlık

hehehe, yok senle zevklerimiz tutuşmuyor freedesign :p ben 04.4 ü seçerdim, tamam sadelikten yanayım ama karmaşık göründüğünü düşünmüyorum, sadece rengarenk... elbetde ki görüşüne saygım var, elbetde ki bir yerde zevk meselesi, teşekkür ederim güzel yorumun için...

neden sadece dikdörtgen bir zemin ve küçük "e" kullanıldı.
site içeriği ile ilgili bir nesne kullanılamazmıydı?

site içeriği alışveriş ve paylaşım üzerine, açıkçası bunlara dair herhangi bir objeyi zaten herhangi bir logoda bulma şansın var, en çok korktuğum kısmın orjinalliğinin olmaması olduğunu ilk mesajımda belirtmiştim... neden sadece dikdörtgen, çünkü yaptıklarım içinde en beğendiğimin versiyonlarını sizinle paylaştım. teşekkür ederim..

04.4 tabiki çarpıcı ve okunurluk var karışıklık yok renkler uyumlu
bu arada baskı aşamasını hiç sevmiorum desem yeridir. web içinse sorun yok zaten kurumsal kimlik çıkarılırsa maliyeti fazla olur ama oda müşterinin isteğine göre değişir.

teşekkür ederim ayşegül.. valla bende baskı aşamasından anlamıyorum desem yeridir, webci geldim webci gitcem :p halen kendimi yeterince geliştirebilmiş değilim diğer konularda :)

aslında müşteride kendimiziz bu logoları sundum ve 04.4 seçildi bile, renkli olmasınında sorun olmayacağı görüşüne vardık.. bakalım umarım cidden olmaz, nitekim webde kullanılacak :)

guvenmx

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sukrucerci.com
Evet güzel çalışmalar ben sade ve yalınlıktan yanayım diyorum bence bu düşünce birçok kişide vardır nedeni ise ileriye yönelik ilerleyici bir tercih olmasındandır.

ben 01,4 diyorum ama tam diyemiyorum.

fot tercihi olarak iyimi diye düşünelim. bence diraz daha kalın yada biraz daha büyük olmalı karekter konusunu görmeden bişey diyemem çeşit görmeliyiz...
renk konusunda biraz seçenek sunmalısın bence. birde kullanmış olduğun eyi biraz çevirerek farklı görüşlerde bulunmalısın.

"elimdekiler" yazısına takılmıyorum. değişeceğini umuyorum.
birde logonun altında com gördüm kimisinde üstünde kimisinde altında bence gerek yok com ne için e.com mu olacak girişi yada giğerlerinde ee.com mu veya eee. com mu bence gerek yok.

sanırım güzel bişey çıkacak.

ertiryaki

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
erdemirs ellerine sağlık.. 01.4 benim tercihim...

sa_yılmaz

🌱Yeni Üye🌱
01.4 numarali çalışmanı begendim...digerleride güzel..

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Erdemirs ben senin çalışmalarının genelini çok beğeniyorum. Ancak bir sıkıntı oluştu bende bu logolara bakınca.... Web adresi var orada bariz belli, büyük ihtimalle elimdekiler.com ancak bir karmaşa var yine de. Eğer çok çok tanınan bir siteyse, artık imaj zamanı! diyen bir firmaysa e'liler uygun elbette. Yok değilse, "elimdekiler" belki yaptığın karelere uygun bir şekilde eğik olsa da olabilir sanki ya da başka şekilde yazmalısın. Bir kopukluk var. Ellerine sağlık.