Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

elit çikolata illustrasyon sunum

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
Türkçesi elit olan kırgız firmasına çikolata kutularında kullanılması için yaptığımız illustarasyon çalışmaları.
Kasta095 ile birlikte çalışmalarımız sonucu böyle birşey çıktı ortaya. Sonuç olarak 2-3 farklı illustrasyon yapıldı ve hiçbiri onaylanmadı. Yani anlayacağınız sadece portfolyo görseli olarak kalacak :)
Kasta ' ya uğraşlarından ve yardımlarından dolayı burdan teşekkür ederim.
Biz yaptığımız işi beğendik, ama beğendiremedik:) yorum sizin...

elitt.jpg

Benzer konular

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Beğenilmemesi çok garip bence. Çünkü çok hoş olmuş.
Canımda çikolata çekti şimdi :D Elinize sağlık.

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
:) ben teşekkür ederim...

yaptığımız illustrasyon çizimlerden çikolata fabrikası açabilirdık:) değişik değişik çikolata şekilleri yaptıktan sonra....

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
Beğenilmemesi çok garip bence. Çünkü çok hoş olmuş.
Canımda çikolata çekti şimdi :D Elinize sağlık.

Teşekkürler Fatoş, çikolatayı çok seven biri olarak, bunlarla uğraştıktan sonra çikolatadan soğudum:) içim dışım çikolata oldu:D

:) ben teşekkür ederim...

yaptığımız illustrasyon çizimlerden çikolata fabrikası açabilirdık:) değişik değişik çikolata şekilleri yaptıktan sonra....

Geç kalmış değiliz, elimizde fazlasıyla çizimimiz var ve fotoğtaflarımız var:) istersen bunlara rakip olabiliriz:D

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
Bu çalışmayı beğenmemişler ya, daha da söylenecek söz yok bu müşterilere... Eline sağlık kasta ve mustafa...

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Teşekkürler Fatoş, çikolatayı çok seven biri olarak, bunlarla uğraştıktan sonra çikolatadan soğudum:) içim dışım çikolata oldu:D

Geç kalmış değiliz, elimizde fazlasıyla çizimimiz var ve fotoğtaflarımız var:) istersen bunlara rakip olabiliriz:D

İnsan çikolatadan soğuyabilirmi, böyle bir şey mümkünmü :D

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
Bu çalışmayı beğenmemişler ya, daha da söylenecek söz yok bu müşterilere... Eline sağlık kasta ve mustafa...

Teşekkürler Önder, bu konuda çok profosyonel olamsakda en iyisini yapmaya çalıştık ama söylediklerine göre gerçekçi olamış:)
Bende aynen senin gibi söylenecek söz yok size demiştim:)

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑

ee rakip konusunda kazakistan, kırgızıstan ve buna benzer ülkeler rakip olamaz.... ekonomi çok zayif...

neyse bu söz konusu değil...

en azında illustrasyon çizimler arşivimizde:)

:) teşekkür ederim

tamam belki ufak tefek hatalar var belki haklı olabilirler... ama.......

İnsan çikolatadan soğuyabilirmi, böyle bir şey mümkünmü :D

inan :) hediye gelen çikoatalarım var en sevdiğim.... onları bile dağatım:D biraz önce:D sinirden değil.... doyudum:D

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
eline sağlık. Çok hoş bir çalışma olmuş beğenilmemesi tuhaf:S

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
Çok başarılı bi çalışma olmuş...bence kaybeden onlar olmuş siz değil... hiçbir emek gözardı edilemez bugün olmasa bile yarın bu çalışma çok işinize yarıyacaktır...ikinizide kutlarım...

larana

🏆Pro Tasarımcı🏆
illüstrasyonun önünde saygıyla eğiliyorum. Diyecek lafım yok:)
Ama akışkan çikolatanın üstünde paketlenmiş çikolata olması tuhaf geldi bana. Burada kompozisyon hatası var. Çizim, çalışma mükemmel ama yerleri iyi değil objelerin. Hatta belki daha az obje kullanılabilirdi.

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
filizcinardemirtas.blogspot.com
Elinize sağlık çikolatalar süper olmuş ,bilmiyorlarki gerçek çikolata yapmaktan daha zor,daha stresli bu iş, görür gibi oldum :D:D

Emeğinize sağlık neyse arşivinizde çikolatada olmuş oldu, herşeyin iyi yanından bakmak gerekir:wink::smile:

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
eline sağlık. Çok hoş bir çalışma olmuş beğenilmemesi tuhaf:S

teşekkür ederim

Çok başarılı bi çalışma olmuş...bence kaybeden onlar olmuş siz değil... hiçbir emek gözardı edilemez bugün olmasa bile yarın bu çalışma çok işinize yarıyacaktır...ikinizide kutlarım...

kesinlikle... Allah büyük her şey görüyor :angel:

Ama akışkan çikolatanın üstünde paketlenmiş çikolata olması tuhaf geldi bana. Burada kompozisyon hatası var. Çizim, çalışma mükemmel ama yerleri iyi değil objelerin. Hatta belki daha az obje kullanılabilirdi.

teşekkürler... evet dediğim gibi müşterinin acilesi olduğu için ufak tefek hatalar var....

yorumlarınız için teşekkür ederiz...

çok yazık olmuş :( elinize sağlık

sağolun

grafikezban

🏅Acemi Tasarımcı🏅
emeginize sağlık çok başarılı olmuşlar :)

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org

Pardon ama hangi objeler? anlamdım ben:)
Akışkan çikolatanın üstünde paketlenmiş çikolatamı var:) hani nerde?
Alttaki zeminden bahsediyorsanız o sunum için hazırlanan bir görsel, ürünlerle bir alaksı yok:)

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
Elinize sağlık çikolatalar süper olmuş ,bilmiyorlarki gerçek çikolata yapmaktan daha zor,daha stresli bu iş, görür gibi oldum :D:D

Emeğinize sağlık neyse arşivinizde çikolatada olmuş oldu, herşeyin iyi yanından bakmak gerekir:wink::smile:

:p e komuş dokusu ile benziyor işte:) çok çok çok sağol canım benim :angel:

emeginize sağlık çok başarılı olmuşlar :)

teşekkürler

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
valla canım acaip çikolata çekti şimdi :D neresi gerçekçi değilmiş merak ettim açıkçası..Çok başarılı bence ellerinize sağlık ikinizinde..

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
valla canım acaip çikolata çekti şimdi :D neresi gerçekçi değilmiş merak ettim açıkçası..Çok başarılı bence ellerinize sağlık ikinizinde..

:) bilmiyoruz artik.... belki fotoğrafı istedıler... tabi eğer süper harika makine olsa + PROF bir fotoğrafçi + birkaç RÖTÜŞ o zaman garçek olabilirdı....

tabi ki fotoğraf üzerine birkaç manipulyasyon yaptıktan sonra illustrasyon çizime benezer... ama benim bildiğim illustrasyon daha çok çizime benzer.... belki de yanılıyorum....

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Oldukça başarılı emeklerinize sağlık.Beğenilmemeside şaşırtıcı...