Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Elita Bayan Kuaförü Broşür Çalışması...

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
kuafrcopyne1.jpg

arkadaşımın kuaför salonu için hazırladığım bi çalışmam...

Benzer konular

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
Makas orada fazlalık gibi geldi bana.
logo biraz küçülerek sol alta gelmeli diye düşünüyorum.
sloganını hafif aşağıya çekerek, espaslarını açmalısın.
ellerinize sağlık.

bygrafiker

🌟Usta Tasarımcı🌟
zucker bir bayansın ve iki tane bayanlara hitap eden sektörlere yönelik çalışmanı gördüm, ama bu iki çalışmada da bayanların narinliğini ve estetiğini göremedim. bu çalışman genel olarak iyi ama daha estetik olması gerektiğini düşünüyorum. ayrıca resimleri içerisine yerleştirdiğin dairelerin kenarlarında kırıklıklar var. onlara da dikkat etmeni öneririm. saygılar iyi çalışmalar.

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
zucker bir bayansın ve iki tane bayanlara hitap eden sektörlere yönelik çalışmanı gördüm, ama bu iki çalışmada da bayanların narinliğini ve estetiğini göremedim. bu çalışman genel olarak iyi ama daha estetik olması gerektiğini düşünüyorum. ayrıca resimleri içerisine yerleştirdiğin dairelerin kenarlarında kırıklıklar var. onlara da dikkat etmeni öneririm. saygılar iyi çalışmalar.

narinliğini ve inceliğini neye göre değerlendiriyorsun bilmiyorum ama diğer çalışmamdada gayet estetik bir el vardı ve bu çalışmamdadi bayanda tam kuaför sektörüne uygun diye düşünüyorum...saygı duyuyorum sağolasın...resimlerin kenerlerındeki kırıklıklar yok aslında belki küçülttüğüm için olmuştur...teşekkürler...:angel:

Selimsel

🏆Pro Tasarımcı🏆
bır calısma.. ama ne calısması? brosur mu? katalog kapagı mı? kart mı? ne? bence estetık olmamış.. aynı zamanda renklerde pek bır uyumlu değil. duz sıyahın uzerınde beyaz bıle yapsaydın daha guzel dururdu.

bygrafiker

🌟Usta Tasarımcı🌟
narinliğini ve inceliğini neye göre değerlendiriyorsun bilmiyorum ama diğer çalışmamdada gayet estetik bir el vardı ve bu çalışmamdadi bayanda tam kuaför sektörüne uygun diye düşünüyorum...saygı duyuyorum sağolasın...resimlerin kenerlerındeki kırıklıklar yok aslında belki küçülttüğüm için olmuştur...teşekkürler...:angel:

inceliğini ve narinliği çizgileri ve renkleri kullanmana göre değerlendiriyorum. Örneğin dairlerdeki renkler, bayan firmasının özellikle bayan güzelliği ile ilgili bir firma afişinde daha yumuşak renkler kullanılması daha cazip geliyor nedense. ve ayrıca arka zeminde kullnadığın siyahtan gri ye doğru giden kademeli renkler estetik durmadığı kanatindeyim. ayrıca logo çok büyük yazılar çok dik ve sert karakterler de, makas ise kullanılmaması gereken bir obje, çünkü genelde erkek kuaförlerin kullandığı bir obje olduğu için kadın güzelliğinde makas kullanılıyor olmasına rağmen ön plana çıkarılması iyi olmamış,

Saygılar iyi çalışmalar.

cem bulut

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bayan kuaförüne göre karanlık bir çalışma olmuş. hiç albenizi yok. hanımlar albeniyi çok severler. çok daha açık ve uçuk renkleri dene bence. makas mavi? niye mavi? onu çözemedim...

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
:( korktum arkadaşlar, çok kötü bişey yaptım herhalde...:):):)

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
bi bayan kuaförü için çok karanlık kalmış sanki renkli bi çalışma yapabilirsin bence iyi çalışmalar

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
o kadar da kötü değil arkadaşım ama makas hoş olmamış orda tasarımın üzerinde oynarsan güzel şeyler çıkarırsın eline sağlık

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bence çok şık olmuş sadece makas fazlalık dumuş onun dışında çok güzel bence. Ellerine sağlık.

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
bayanlar teşekkür ederim ya...erkekler alınmasın tabi...:):)

BUYUDUKCE

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Gayet hoş olmuş başarılarının devamını dilerim

gök-khan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Makas bence bu çalışmada hem fazlalık olmuş hem de çok itici durmuş. Ayrıca Okunurluğu yüksek yazı karakterleri kullanmak ve tasarımın geneline daha farklı renkler uygulamak daha iyi olur bence.

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
Makas bence bu çalışmada hem fazlalık olmuş hem de çok itici durmuş. Ayrıca Okunurluğu yüksek yazı karakterleri kullanmak ve tasarımın geneline daha farklı renkler uygulamak daha iyi olur bence.

makas işin espirisi gibiydi aslında ama herkes hem fikir sanırım...teşekkür ederim arkadaşım...

numberonee_106

🌱Yeni Üye🌱
ya bu kadar abartı bence daha ne olsun gerek yok fazlasına ama renk daha calı olabılırdı bu calısmaya benzer bı calısma yaptım musterı cok begendı arkadaslar:=)) yane demem oki eline saglık:=)))

evrem03

🌟Usta Tasarımcı🌟
yazılar ve tasarım hoş olmuş ama oradaki ruj resimleri ve kadın ersmi hoş gelmedi bana iyi çalışmalar :)

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
ya bu kadar abartı bence daha ne olsun gerek yok fazlasına ama renk daha calı olabılırdı bu calısmaya benzer bı calısma yaptım musterı cok begendı arkadaslar:=)) yane demem oki eline saglık:=)))

teşekkürler...

" buradan kesiniz " der gibi geldi bana makas..

işi bu...:) kesmek değilmi ki zaten...

yazılar ve tasarım hoş olmuş ama oradaki ruj resimleri ve kadın ersmi hoş gelmedi bana iyi çalışmalar :)

teşekkür ederim arkadaşım...bu çalışmayı yapalı bihayli zaman oldu...unutmuştum hatta...kuaför salonunda aynı zamanda makyaj malzemeleri de satılıyor..onun içindi ruj...şimdi yapsam koyarmıydım peki ( ı ıh kesinlikle :) )