Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

eminönü_kartal_pendik'te karelere düşen pozlar

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
bu hafta sonu çekiğim bir kaç fotoğrafı sizlerle paylaşmak istedim yorumları çok merak ediyorum.eminönü kartal pendik civarında gezindim.bakalım nasıl olcak yorumlar.Canon Eos 400D ile çekilmiştir.

kimse yorum yazmamış yaa çok mu kötüler acaba =)

Benzer konular

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
güzel çekimler... özellikle 1. fotoğraf çok hoş. emeğine sağlık!

*Not: flood yapmaktan kaçınınız.

burakosar

🌟Usta Tasarımcı🌟
1. karen süper ben ılk baktıgımda burası nersı demıstım :D yabancı bir ülke mi diye dusundum :D makrocekımde cok hosuma gıttı... ellerine sağlık...

Tollyver

🏆Pro Tasarımcı🏆
1. çekimin gerçekten de çok güzel çıkmış.. diğerlerine kötü demek istemiyorum, yanlış anlama sakın ;) gerçekten hoş çekimler olmuş, eline sağlık...

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
1. karen süper ben ılk baktıgımda burası nersı demıstım :D yabancı bir ülke mi diye dusundum :D makrocekımde cok hosuma gıttı... ellerine sağlık...

sağolasın kardeşim gerçektn teşkur ederim bir gotograf sitesinde paylaşımda bulundum adamlar foto.yu incelemek yerinde kalktılar logoyu imzayı eleştirdiler kendi kendime acaba diorum grafikerler.net sitesinin logo tasarım bölümünemi açtım die ne kadr saçma bir şeydi ya varsa yoksa bu forum asıl sanata gönül verenler burada..

Not: Klişe fotograf çalınmasın diyedir belirtmek isterim herkes sizler gibi deil sömürücüler özellikle kendiniz gibi görmeyin herkesi teşekur ederim yorumlar için gerçekten ....

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
bence 5 de süpper. emeğine sağlık

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
deklanjörüne saglık mı derler artık fotografcılara :d