Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Empirme Baskı İçin Tram Nasıl Yapılmalıdır?

oreiro

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arkadaşlar merhaba
tişaörte yapılacak baskı için filmi serigraf olarak çıkartıp empirme baskı yaptıracağım yalnız daha önce serigraf filme tram uygulamamıştım ve nasıl yapılacağına dair bilgi sahibide değilim. tek bildiğim noktaların büyüklük ve küçüklükleri tram desenini belirliyormuş. bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.

firkete

🏆Pro Tasarımcı🏆
eğer baskıyı kendin yapıyorsan film çıktı servisine durumu izah et sana farklı nokta büyüklüklerinde serigrafiye göre bir kaç film versin sen denemeni yap en iyi hangi sonuçla alırsan onunla asıl baskıya girersin. Yok dışarı yaptırıyorsan yaptırdığın yer deneyim sahibi ise onlar sana kaçlık tram istediklerini söylerler.

oreiro

🏆Pro Tasarımcı🏆
aslında bu aklıma geldi ama ben yapmak istiyorum. ben tramlı olarak hazırlayamazmıyım bunu?

firkete

🏆Pro Tasarımcı🏆
kulağı tersten tutmaya çalışma derim. ha farklı bir dizayn peşindeysen tamamda o tram değildir zaten.

oreiro

🏆Pro Tasarımcı🏆
kulağı tersten tutmaya çalışma derim. ha farklı bir dizayn peşindeysen tamamda o tram değildir zaten.

tram yapıldı desinatör bir arkadaşımın yardımıyla ve çokta güzel oldu. ilginize teşekkürler.