Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

en iyi dediğin tavsiye ettiğin monitör hangisi

semih_88_13

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba arkadaslar monitör almayı düşünüyorum kullandıgım programlar agırlıklı olarak corel draw ve photoshop malumunuz bu sitedekılerın %95 i grafiker kullandıgı ve iyi dediğiniz en iyi monitörü söylerseniz sevinirim tavsiyelerinizi beklıyorum şimdiden teşekkürler

grafikersin

🌟Usta Tasarımcı🌟
monitör de en iyi marka kesinlikle sony dir fakat fiyatları diğerler markalara göre daha fazladır eğer alabilirsen sony derim kesinlikle birde kesinlikle LCD almamanı öneririm,

N/A1

🏆Pro Tasarımcı🏆
Eizo, ViewSonic ve Lacie bu konuda en iyi markalardır... Tabii ücretleri kalitelerine bağlı olarak oldukça yüksektir. Orta sınıf monitör olarak Sony ve NEC öneririm. Monitörde ve baskıdaki renklerin örtüşmesini istiyorsan ekran kalibrasyon cihazlarını kullanmalısın...

Son düzenleme:

semih_88_13

🏅Acemi Tasarımcı🏅
monitör de en iyi marka kesinlikle sony dir fakat fiyatları diğerler markalara göre daha fazladır eğer alabilirsen sony derim kesinlikle birde kesinlikle LCD almamanı öneririm,

teşekkür ederim yanlız suan bende sony var sony kullanıyorum memnunum yanlız sony LCD olmayanı yoktu sanırım

Eizo ve Lacie bu konuda en iyi markalardır...

hımm ben ilk senden duyuyorum o markaları yardımın için teşekkürler

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
bencede Lacie çok kaliteli...

grafikersin

🌟Usta Tasarımcı🌟
evet maalesef artık lcd monitörler var, ben de samsung syncmaster 1100mb kullanıyorum ve memmunum fakat artık piyasada yok, 22'' olan bu monitörlerden ajansa yenilerini almak istedik ve bulamadık neticede yine samsung 22'' LCD aldık kullanan arkadaşlarım memmun değil ben evdeki pc'imde de LCD kullanıyorum ve memmun değilim...

semih_88_13

🏅Acemi Tasarımcı🏅
philipse ne diyorsunuz pekı sizce iş görürmü genelde bazı grafiker arkadaslarımda görüyorum kullananlar varmı aranızda memnunmusunuz

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Philipse kullanmadim hiç, bilmiyorum.

Ama benim evdeki bilgisayarimda da, isyerimdeki bilgisayarimda da LG kullaniyorum. Çok iyi bence...

Bir de ekran kartin önemli ama, bunu da unutmamalisin. AMD olanlari dene derim.

-sayglar-

aDoBe

🏆Pro Tasarımcı🏆
Philipse kullanmadim hiç, bilmiyorum.

Ama benim evdeki bilgisayarimda da, isyerimdeki bilgisayarimda da LG kullaniyorum. Çok iyi bence...

Bir de ekran kartin önemli ama, bunu da unutmamalisin. AMD olanlari dene derim.

-sayglar-

hepyek.... özür dileyerek bir düzeltme yapmak isterim AMD işlemcidir ekran kartı değil. Grafik uygulamaları için ATI ve Nvidia chipsetli ekran kartı ve öneririm (zaten piyasada başkaı yok gibi) bir de eğer paranız bol ise ve bu işi ciddiye alıyorsanız direkt R G B çıkışlı ekran kartı derim. :)

merhaba arkadaslar monitör almayı düşünüyorum kullandıgım programlar agırlıklı olarak corel draw ve photoshop malumunuz bu sitedekılerın %95 i grafiker kullandıgı ve iyi dediğiniz en iyi monitörü söylerseniz sevinirim tavsiyelerinizi beklıyorum şimdiden teşekkürler

kesinlikle EIZO derim

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
öle valla

hepyek.... özür dileyerek bir düzeltme yapmak isterim AMD işlemcidir ekran kartı değil. Grafik uygulamaları için ATI ve Nvidia chipsetli ekran kartı ve öneririm (zaten piyasada başkaı yok gibi) bir de eğer paranız bol ise ve bu işi ciddiye alıyorsanız direkt R G B çıkışlı ekran kartı derim. :)

Ya evet islemci ama grafikte iyidir iste :D (bana öyle demislerdi)

Ekran karti tavsiyem su -Nvidia 5400-

semih_88_13

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet suan eizo ve lacie önde gidiyor bakalım phlipsi pek tavsıye eden yok herhalde

Son düzenleme:

igoala

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Fiyatlar nasıl bilmiyorum ama iyi bişey istiyorsan kesinlikle"Lacie"

semih_88_13

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaslar lacienin en dandık monitörü 1.5 mılyardan baslıyor o biraz fazla gelır daha düsük tavsiye edebileceginiz ???