Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

En iyi masaüstü kayıt programı hangisi?

kaqpa

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaslar ben videolu ders anlatımı yapmak istiyorum ama hazırlayacagım videoların boyutlarının dusuk olması gerekıyor. suan camtasia kullanıyorum ama onun videolarının boyutu cok buyuk oluyor ders icinde tıklama notlarıda yazacagım swf formatlarında dusuk boyutta kayıt yapabılen bır program onerırmısınız yada camtasia ile bu videoları daha dusuk boyutta kayıt yapabılmek icin ne yapmam gerekıyor bana yardımcı olurmusunuz arkadaslar?

cemilonline

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.bilisimtasarim.com
Adobe Captivate var. Son sürümü kusursuzdur. Swf formatında hazırlar. Siz kayıta başladıktan sonra tıkladığınız her sekmeyi küçük açıklama balonu ile otomatik olarak belirtir. Frame (Sahne sahne) mantığı ile çalışır isterseniz siz kayıtdan sonra mouse'un ivmesini bile değiştirebilir. Tıkladığınız yerin adını değiştirebilirsiniz. Hatta tıkladığınız her hatalı ise onuda değiştirebilirsiniz. Varsa arada yanlış kayıt ettiğiniz bir sahne silebilirsiniz.

Kullanımı çok basittir. Denemenizi tavsiye ederim memnun kalacağınıza eminim.

Bu linkten geri kalan bilgileri edinebilirsin.

https://www.adobe.com/products/captivate/

kaqpa

🌱Yeni Üye🌱
Arkadasım benım ıcın onemlı olan kayıttan sonra boyutu ufak olması ben camtasia ile kayıtı mukemmel yapıyorum fakat 1,5 dakıkalık bır cekım 10 mb dan fazla boyuta ulasıyor bu bahsettıgınız program swf yapabılıomu ve video boyutu ne kadar buyuk bıraz bahsetsen olur mu?