Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

En İyi Sürümü Bu Tür Efektleri Yapabılecegımız Bi Sürümü Varsa Yazabılırmısınız

ysf66

🌱Yeni Üye🌱
Slm adobe after effecti indir cs3 ü kurulmuyor ınternet explorer i kapatın dıyor ama acıkta bişeyde yok.

cs4 indirdim fakat VIDEO COPILOT | After Effects Tutorials & Post Production Tools

Bunun gibi Sahneler Olmuo Derslerini Felanda Izledım Ne Yapmam Lazım Ne
Denedıysem Olmuyor.

En İyi Sürümü Bu Tür Efektleri Yapabılecegımız Bi Sürümü Varsa Yazabılırmısınız Cok Acil Yardıma Ihtıyacım Var.

Tesekkurler..

oous

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.tarlajans.com
en iyi sürüm diye bişey yoktur cs3 daha az özellik ister hd video işlemiceksen cs 3 rahat rahat işini görür
internet explorer açık diyorsa CTRL+Alt+Del ile kontrol et bilmedigin bir program explorer ı kullanıyor olabilir

madlion

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Efektleri uygulayabilmen için plugin ya da presetslere ihtiyacın var ve bunların çoğu paralı satışmakta. videocopilot sitesi de bundan para kazanmakta zaten yoksa hayrına tutorialları paylaşmıyor :)
Ayrıca videocopilot sitesi çoğunda hala Cs3 kullanmakta tutorial hazırlarken...
Internet Explorer ise üstte yazan arkadaşın dediği gibi açık olmayabilir ama arkaplan çalışıyordur. Görev yöneticisi->işlemler kısmından sonlandır.

dean7

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar action 2 den efect alıyorum brige yardımıyla.(patlama efekti vs...)Arka planı yok edemiyorum yardım edin.arka planı yok edip sadece ateş efectini nasıl koyucam?????????????????????????*

ultracoust

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar action 2 den efect alıyorum brige yardımıyla.(patlama efekti vs...)Arka planı yok edemiyorum yardım edin.arka planı yok edip sadece ateş efectini nasıl koyucam?????????????????????????*

key effect'lerini kullanabilirsin