Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

endistüriyel logo

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
15 dk. içinde müşterinin istekleri içinde hareket ederek yaptım bu çalışmayı eksik yanlarını gördüğüm için paylaşmak istedim...

Son düzenleme:

Benzer konular

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
15 dk içinde logo hım :) Çok hızlısınız ancak görseli eklemeyi unutmuşsunuz . Lütfen forum kullanma klavuzuna göz atın...

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
:( çalışma yok ki... bende görünmüyor...

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
ya ofistaen açıyorum konuyu bu makina hantal :D kopy yaptı yapıştır dedim ardından alt+s yaptım pat die açıldı kopy olmamış...

baygolge42

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence olmamıs logoda bir butunluk yok..
logodaki o amblem mi işaretmi her neyse neyi ifade ediyor,bir buyuk koymussun birde kucuk ne anlama geliyor...
birde ENDİSTRÜYEL değil ENDÜSTRİYEL olarak değiştireceksindir sanırım...
emegine saglık...

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence olmamıs logoda bir butunluk yok..
logodaki o amblem mi işaretmi her neyse neyi ifade ediyor,bir buyuk koymussun birde kucuk ne anlama geliyor...
birde ENDİSTRÜYEL değil ENDÜSTRİYEL olarak değiştireceksindir sanırım...
emegine saglık...

açıkçası benim işime geldi paydos saatinde geldi böle böle bişey istiom dedi fazladan mesai beleşe yapmak zor geldi iftar yaklaşmış daha bitirmeden çok güzel oldu dedi bende siz öyle diosanz öyledir dedim :D bende biliyorum çok eksik oldugunu :D ve çok amatörce oldu :D

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
açıkçası benim işime geldi paydos saatinde geldi böle böle bişey istiom dedi fazladan mesai beleşe yapmak zor geldi iftar yaklaşmış daha bitirmeden çok güzel oldu dedi bende siz öyle diosanz öyledir dedim :D bende biliyorum çok eksik oldugunu :D ve çok amatörce oldu :D

sedat sen sölenecek herşeyi zaten sölemişsin