Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

erkek arkadaşıma sürpriz yapacağım sizce bu nasıl?..

mrcyln

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar bi çoğunuz internette görmüşsünüzdür bu fikri.
Erkek arkadaşıma sürpriz yapmak istiyorum tamamladım sayılır.
ama sizlerden fikir almak istiyorum.
Sizce erkekler bu hediyeyi alsa memnun olur mu saçma mı bulur ?

çok emek verdim bu hediye için :| fikirlerinizi merak ediyorum

yZcVR.jpg

uNqBw.jpg

n965H.jpg

JiEY.jpg

ALO0G.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

mrcyln

🏅Acemi Tasarımcı🏅
girip okuyanlar da bi cevap verseydi ne güzel olurdu :)

selin1234

🏅Acemi Tasarımcı🏅
girip okuyanlar da bi cevap verseydi ne güzel olurdu :)

bence bıraz basıt bulabılır eskide kaldı ama ılla boyle bu tarzda bırsey yapıcam dıyosan ben yapmıstım mesela kalpler kesıp kucuk kucuk 100 dilde senı sevıyorum yazdım daha sonra en ozel anlarımızı ılklerımı dusuncelerımı yazdım ama hepsı kalpli kağıtlarda onları at kutuya ustune mektup yazmıstım ve uzaktaydı dıe parfumumu sıkmıstım artı bırde resımlerımızı yerlestrdım ama mektup en dıpteydı :)
snıcıne cıkolatalrda yerlestrebılırsın :)

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bir erkek olarak beni böyle bir hediye cezbetmez açıkçası (çok mu net oldu aceba :D).

Dip not: Üstteki yazı hediyelere önem vermeyen birine ait. :)

mrcyln

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence bıraz basıt bulabılır eskide kaldı ama ılla boyle bu tarzda bırsey yapıcam dıyosan ben yapmıstım mesela kalpler kesıp kucuk kucuk 100 dilde senı sevıyorum yazdım daha sonra en ozel anlarımızı ılklerımı dusuncelerımı yazdım ama hepsı kalpli kağıtlarda onları at kutuya ustune mektup yazmıstım ve uzaktaydı dıe parfumumu sıkmıstım artı bırde resımlerımızı yerlestrdım ama mektup en dıpteydı :)
snıcıne cıkolatalrda yerlestrebılırsın :)

çok teşekkür ederim mektup ve kalpli kağıtlar fikri güzel bunu da yapmalıyım :)

Bir erkek olarak beni böyle bir hediye cezbetmez açıkçası (çok mu net oldu aceba :D).

Dip not: Üstteki yazı hediyelere önem vermeyen birine ait. :)

çok fazla net oldu bu :D teşekkür ederim. bi erkek olarak emek verilerek yapılmış hangi hediye sizi memnun eder diye sorsam :)

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
çok teşekkür ederim mektup ve kalpli kağıtlar fikri güzel bunu da yapmalıyım :)

çok fazla net oldu bu :D teşekkür ederim. bi erkek olarak emek verilerek yapılmış hangi hediye sizi memnun eder diye sorsam :)

Biz erkek milleti olarak değerli emek verilmiş vs. tarz hediyeleri sizler kadar uzun yıllar saklamasını bilmeyiz 2 gün sonra kaybolup gideceğine (emeğe hıyanet etmesini iyi biliriz maalesef) özlü güzel sözler (tabi suya yazılmamış olanlar :D) her zaman tercihimdir.

Bir de bu tarz hediyeden hoşlanan ayılan bayılan erkeğe 35 yıldır hiç rastlamadım, varsa da türü koruma altına alınmalı. :)

mrcyln

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Biz erkek milleti olarak değerli emek verilmiş vs. tarz hediyeleri sizler kadar uzun yıllar saklamasını bilmeyiz 2 gün sonra kaybolup gideceğine (emeğe hıyanet etmesini iyi biliriz maalesef) özlü güzel sözler (tabi suya yazılmamış olanlar :D) her zaman tercihimdir.

Bir de bu tarz hediyeden hoşlanan ayılan bayılan erkeğe 35 yıldır hiç rastlamadım, varsa da türü koruma altına alınmalı. :)

tüm hevesim kırıldı şuan :(

Selincim teşekkür ederim forma bence de çok hoş bi fikir :)