Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

eruzun ticaret logo çalışmam

versus

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar aslında tasarımcı filan değilim sadece photoshopa ilgi duyuyorum çalışırken kendi firmamıza bir logo yapmak istedim ilk çalışmam denebilir bu yüzden fazla bir bilgim yok tasarım hakkında sizinde yönlendirmelerinizle güzel bi logo yapmak istiyorum yorumlarınız için şimdiden teşekkürler
buda logom
eruzunticaretaz7.jpg

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
Ben evime pimapen yaptırmak istiyorum testere ve tornavida kullanmasını biliyorum ama kendim yapmak yerine usta birine yaptırıyorum:)
Herkes kendi işini yapsa daha iyi olmazmı? Sizde logonuzu kendiniz yapmaya çalışacağınıza usta birine yaptırsanız iki tarafta mutlu olur.

sawet

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Firmanızın iyi bir konuma, saygı değer bir firma haline gelmesini illaki istiyorsunuzdur emin olun biz grafikerler bunun için çalışıyoruz onun için şimdi o yapmış olduğunuz çalışmayı bir an önce silin ve size en yakın reklam ajansından yardım isteyin..

versus

🌱Yeni Üye🌱
ya maksat logo yaptırmak değil hem kendimi geliştirmek hemde firmama kendi yaptığım logonyu koymak yani anlayacağın bi heves hem ben logo hakkında düşüncelerinizi istemiştim

versus

🌱Yeni Üye🌱
ya bakın ben mi anlatamıyorum yoksa siz mi anlamak istemiyorsunuz benim firmamın zaten logosu var ben fotoşopa merak sardım ve o hevesle bi logo yaptım bunu sizlere sundum neden böyle sert karşıladınız anlayamıyorum

elkor84

🏆Pro Tasarımcı🏆
sayın versus, ilk olarak flood yapmayınız ve forum kurallarına uyunuz lütfen.ikincisi burada kimse sizi sert karşılamıyor.mesleğinizle alakalı olmayan bir konuya merak sarmış,çalışmalar yapmışsınız ve burada bu işi profesyonelce yapan insanların olduğu bir forumda çalışmanızı sergilemişsiniz. ancak,yaptığınız işin hiçbir kullanılabilirliği yok maalesef. eğer firmanızın bir logosu varsa ve siz sadece kendinizi geliştirme amaçlı bu çalışmayı yaptıysanız size tavsiyem forumdaki yapılan çalışmaları inceleyip çalışmaya devam etmeniz.ama eğer yeni bir logo arayışı içerisinde iseniz işinizi bir grafikere yaptırınız.unutmayın firmanızın logosu aynı zamanda firmanızın kişiliğini yansıtır.

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Sayın Versus;

Hiçkimse size sert çıkış yapmıyor.Olaya şöyle bakın;

Logo olduğunu söylediğiniz çalışma iyi olsaydı, ve kullanılabilir olsaydı yahut öyle 1 ayda ,2 ayda ,10 ayda öğrenilebilecek şey olsaydı (grafik ve tasarım, ki tasarlamaya heves sarmışsınız) ozaman paşalar gibi helal olsun, buyrun iyi günlerde kullanın derdik, değil mi?
Niye başka şey söyleyelim? Lütfen bu açıdan düşünün, arkadaşlarım bunları söylüyorsa bir bildikleri vardır. O bildiklerini merak edin...Amaç size yardımcı olmak zaten, ancak bazen karşımızdaki bunun farkına varamıyor.

Dikkat etmeniz gereken diğer bir şey şu; Hiçkimse gel ben sana yapayım dememiş, buda demek oluyorki kazanç peşinde değiliz, profesyonellerle çalışın denmiş size, ki hem siz hemde kim yapıyorsa onlar kazansın.

Evet heves sarmanız güzel bir olay, ancak profesyonellik gerektiren bir uygulamaya heves sararken , hevesin sadece sizin etrafınızda olması gerekiyor, aksi halde şöyle bir durum gerçekleşiyor;

Bende yapıyorum işte, bende yapabilirim, daha fazla yapmalıyım.(kişi bunun bilincine asla varamadan-farkında olmadan bu kötü duruma düşüyor)

Eşinize-dostunuza-kendinize eğlenceli şeyler yapabilirsiniz photoshop kullanarak.Ancak bunu kurumsal işlere asla yansıtmayın derim, çünkü bambaşka bir boyuttur bu.

Bunuda ufak bir örnekle açıklıyayım;

arkadaşlar aslında DİŞHEKİMİ filan değilim sadece DİŞLERE ilgi duyuyorum çalışırken kendi AİLEMİN DİŞLERİNİDE ÇEKMEK istedim ilk ÇEKİŞİM denebilir bu yüzden fazla bir bilgim yok DİŞ ÇEKME hakkında sizinde yönlendirmelerinizle güzel bi DİŞ ÇEKMEK istiyorum yorumlarınız için şimdiden teşekkürler
Buda ÇEKTİĞİM İLK DİŞ

Lütfen beni yanlış anlamadan nedemek istediğimi bir düşünün...

Saygılar...

versus

🌱Yeni Üye🌱
yorumunuz için teekkürler ama logonun hiç kullanılabilirliği yok demişsiniz o kadar da kötü değil bence ayrıca ne gibi deişiklikler yapabilirim tavsiyelerinizi bekliyorum ve gerçekten çok güzel bi yaklaşım sergilemişsiniz bunun için ayrıca teşekkür ederim bence gerçek profesyonellik arkadaşların değil senin yaptığındır

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
Öncelikle vektör programlarda çalışmalısınız. (freehand, corel, illüstratör gibi.)
PS pixel tabanlı olduğundan yapacağınız çalışma verimli olmaz.
Kolay gelsin.