Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

eşarp süngeri üreten firmaya etiket

baygolge42

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaslar cok kısa zamanda hazırladıgım bir etiket,sizlerede gostereyim dedim,acaba hızlı dusuncelerle iyi işler cıkıyormu yoksa cok mu basit kalmıs.
burcuvz1.jpg

buda bir diğeri.
burcu1copymf5.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

musdi

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.mshekim.com
emek verilen işler

Bir emekle yapılan işler ne kadar aceleyle yapılırsa yapılsın güzeldir, önemli olan görseli ve orjinali yakalayabilmek. Kişi vardır, bir iki dakikada bir fikir yakalar, kişi vardır günlerce düşünür, ama yakalayamaz. tebrikler, yolun açık olsun... Sadece kuşlara çok az bir renk verilseydi, nasıl olurdu?

baygolge42

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bir emekle yapılan işler ne kadar aceleyle yapılırsa yapılsın güzeldir, önemli olan görseli ve orjinali yakalayabilmek. Kişi vardır, bir iki dakikada bir fikir yakalar, kişi vardır günlerce düşünür, ama yakalayamaz. tebrikler, yolun açık olsun... Sadece kuşlara çok az bir renk verilseydi, nasıl olurdu?

renk denedim fakat beyazdan baska guzel bir renk oturtamadım,eger sen gidecek bir renk solersen uygulayayım tekrar atayım.ayrıca tesekkur ederim.

Engin BÜTÜN

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ruzgarajans.com
Çalışmanız hızlı olmasına rağmen başarılı olmuş elinize sağlık (Eşarp süngeri) yazısını dış kontürle belirtmişsiniz ama biraz sönük ve diğer renklere girmiş geldi gözüme.. Farklı renkler kullanılabilir düşüncesindeyim tabi bu benim fikrim yaptığında gayet güzel olmuş..

baygolge42

🏆Pro Tasarımcı🏆
buda son hali arkadaslar,müşteri resimleri kaldırmamı istedi telif hakkından dolayı davaya maruz kalmamak için.
burcu2ue3.jpg

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
son çalışma ilk çalışmalardan daha iyi fakat fontlar zemin rengiyle yaklaşık renklerde olduğu için dikkat çekici değil. emeğine sağlık...