Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

eskitme yardım

denizyilmazoz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhabe benim bir sorum olacaktı resimlere yada yazılara çok eskimiş yer yer eskilikten parçalanmış silinmiş görüntüsünü nasıl verebilirim yardımcı olursan çok sevinirim corel 12 kullanıyorum şimdiden teşekkürler

Benzer konular

pcmemo

🌱Yeni Üye🌱
Bence bu bir photoshop konusu.

denizyilmazoz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Evet biliyorum ama sadece corel kullanma şansım var evde çizim yapıyorum ve sadece corel yüklü zaten photoshop tanda anlamıyorum yinede bir yolu varsa lütfen bekliyorum

karyasu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tam istediğini yapamazsın belki ama corelin bitmaps menüsünün altındaki efekleri kurcalarsan yada coreli iyi biliyorsan benzer bişeyşeyler çıkarırsın diye düşünüyorum ama arkadaşların dediği gibi photoshopla daha güzel sonuçlar alısın bence coreli kurcala eminim çıkartırsın kolay gelsin

broken_wings

🏆Pro Tasarımcı🏆
corelde bunu yapmak cidden çok uzun..vectorel framelerde kenarlarına efect verebilirsiniz üstüne biraz zor.

Bugaloo

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar eskitmeyi tekstil konusunda çalışan arkadaşlar iyi bilir photoshop'a da hiç gerek yok vektörel olarakta yabalirsiniz kendinize asimetrik parçalardan ve noktalardan oluşan bir desen yapın ve bu deseni eskitmek istediginiz yerlere uyarlayın son derece basit ve sonrası uygulamalarda da kolaylık saglar ayrıca corel olup olmaması hiç önemli degil adobe ve macromedia yada quarkta da yapabilirsiniz