Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

esko tahin pekmez şişe etiket

Benzer konular

Hukumsuz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Oldukça güzel. Bundan iyisi şamda kayısı.

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Bende beğendim, dengeli ve temiz çalışmışsınız, elinize sağlık.
Gözüme takılan bir iki nokta ise şunlar.
Keçiboynuzu görsellerinde arka plan ve ön plandakiler arasında ton farkı var, beni rahatsız etti, dut pekmezinde de sanki karadut biraz daha fazla olsa iyi olacakmış gibi...
Ve gramaj bilgilerinden sonra "e"sembolünü koymamışsınız, o zorunlu biliyorsunuzdur...

Erkan ERGEN

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bende beğendim, dengeli ve temiz çalışmışsınız, elinize sağlık.
Gözüme takılan bir iki nokta ise şunlar.
Keçiboynuzu görsellerinde arka plan ve ön plandakiler arasında ton farkı var, beni rahatsız etti, dut pekmezinde de sanki karadut biraz daha fazla olsa iyi olacakmış gibi...
Ve gramaj bilgilerinden sonra "e"sembolünü koymamışsınız, o zorunlu biliyorsunuzdur...

ilgin için teşekkür ederim erkal. resimler konusunda pek birşey yapamıyorum çünkü seçilerek geldiler. e yi yerleştirdim de ikinci kez exporta üşenmiştim :) gözünden kacmamış :) ama yapıcı eleştirin ve daha güzel olması yönünde verdiğin için tavsiyeler teşekkür ederim.

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Keçiboynuzu yazısı dışarıda kalmış diğerleri gibi şerit içinde olmalı bence harnut kelimesi de farklı, elinize sağlık.

Erkan ERGEN

🏆Pro Tasarımcı🏆
Keçiboynuzu yazısı dışarıda kalmış diğerleri gibi şerit içinde olmalı bence harnut kelimesi de farklı, elinize sağlık.

yorum için teşekkür ederim martin78 ancak o kadar uzun bir kelimeyi küçültmek ya da şeridi genişleterek tasarım tarzının dışına çıkmayı istemedim. :)

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
Tasarımlar hoş ancak benim aklıma takılan tek şey bunları aynı rafa koyduğumuzda , biraz uzaktan üzüm ve dut pekmezi pek ayırt edilemeyebilir. Çünkü renkleri aynı.
Acaba keçiboynuzunda siyah veya daha siyaha yakın, dut pekmezinde ise daha kırmızımsı birşey kullanılabilirmiydi. Çağrışım açısından baktım olaya.

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
yorum için teşekkür ederim martin78 ancak o kadar uzun bir kelimeyi küçültmek ya da şeridi genişleterek tasarım tarzının dışına çıkmayı istemedim. :)

Bence bu şekilde de tarzın dışına çıkmış. :)

Erkan ERGEN

🏆Pro Tasarımcı🏆
Tasarımlar hoş ancak benim aklıma takılan tek şey bunları aynı rafa koyduğumuzda , biraz uzaktan üzüm ve dut pekmezi pek ayırt edilemeyebilir. Çünkü renkleri aynı.
Acaba keçiboynuzunda siyah veya daha siyaha yakın, dut pekmezinde ise daha kırmızımsı birşey kullanılabilirmiydi. Çağrışım açısından baktım olaya.

tabiki olabilir. ancak siyah etiket kuşe bobinlerde de cok da verimli bir sonuç vermiyor. yine de biraz daha koyulaştırmak da dediğin gibi olabilir. yorum için teşekkür ederim :)

srcncan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hocam çalışmalar güzel ama biraz kalabalık duruyor gibi yinede elinize sağlık

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Kesinlikle martinle aynı fikirdeyim. Tasarımda bir düzen oluşturmuşsunuz ve yine bu düzenin dışına çıkmışsınız. Görecelik kavramı sizde çelişiyor bana kalırsa....

Netice olarak emek verilmiş elinize sağlık..

Erkan ERGEN

🏆Pro Tasarımcı🏆
Kesinlikle martinle aynı fikirdeyim. Tasarımda bir düzen oluşturmuşsunuz ve yine bu düzenin dışına çıkmışsınız. Görecelik kavramı sizde çelişiyor bana kalırsa....

Netice olarak emek verilmiş elinize sağlık..

value :)) ya martine takildim ben görecelilik diyerek :p az koysam olmuyor cok koysam dolmuyor gibi bişey oldu bu etikette. :) şeride alıyorum küçük kalıyor çıkarıyorum konsept bozuluyor :) denemedim değil ama mubarek keçiboynuzu demek yerine şuna 5 harfli bi isim bulamamışlar ki zamanında :) latincesi türkçesinden kısa :)

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
value :)) ya martine takildim ben görecelilik diyerek :p az koysam olmuyor cok koysam dolmuyor gibi bişey oldu bu etikette. :) şeride alıyorum küçük kalıyor çıkarıyorum konsept bozuluyor :) denemedim değil ama mubarek keçiboynuzu demek yerine şuna 5 harfli bi isim bulamamışlar ki zamanında :) latincesi türkçesinden kısa :)

İşte o an grafiker devreye girer ve kelimeleri olması gerektiği gibi en uygun ve şık bir biçimde tasarıma yerleştirir :smile:
Eminim bunu sende yaparsın, senin için sıkıntı olacağını sanmıyorum :smile:
Kolay gelsin..

vedfux

🌟Usta Tasarımcı🌟
emeğine sağlık, söylenecekler denmiş bize de ekmek banıp yemek kalıyor....

omerh

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
üstad eline sağlık gayet güzel olmuşlar... "vedfux"un dediği gibi söylenecekler söylenmiş. genel anlamda da gayet başarılı... çalışmana yapılan yorumların sana da faydası olduğu gibi bu yorumları okuyanlarada faydası var emin ol... o yüzden yorum yapan arkadaşlara benden de teşekkürler.

Kolay gelsin

Erkan ERGEN

🏆Pro Tasarımcı🏆
üstad eline sağlık gayet güzel olmuşlar... "vedfux"un dediği gibi söylenecekler söylenmiş. genel anlamda da gayet başarılı... çalışmana yapılan yorumların sana da faydası olduğu gibi bu yorumları okuyanlarada faydası var emin ol... o yüzden yorum yapan arkadaşlara benden de teşekkürler.

Kolay gelsin
eyvallah :) yorum için teşekkür ederim omerh. :)