Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Et lokantasına logo tasarımı

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
tuanaetlokantasioe3.jpg

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
İlk 3 çalışma ve alttaki 3 çalışma arasındaki kalite farkı neden?
Sanki üstteki 3 taneyi başkası yapmış alttakileri başkası?

İlk 3 logo üzerine konuşacağım...

3. logo hamburger izlenimi veriyor...

2. Logo margarin markası ve logosu gibi durmuş...Yada çağrışımı bana öyle geliyor.

1. logo üzerine gidilmeli diye düşünüyorum ve arkadaki oval hatlı görsel et parçasına benzertilirse çokta başarılı olacaktır...

Saygılar...

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
göz yeni çalışmalar arıyor ama seçim yapacak olsam çatı figürlü 3. nolu logoyu seçerdim... ama yine de üzerinde çalışılması lazım bence.. mesela tuana'nın zemini ile et lokantası kuşak rengi yakın tonlarda olmuş... kontraslık oluşturulmalı... font "eğlenceli" çağrışımı yapıyor, tırnaklı ya da handwriting tarzında bir font daha uygun düşerdi...

saygılarımla

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
çalışmalar neden bende sucuk markası izlenimi bıraktı sizce?

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Öncelikle elinize sağlık. Çalışamaya gelecek olursak, tavsiyem logo tasarımlarında gradient geçişlerini kullanmamanızdan yana olacaktır. Gradient renk geçişleri her baskıda aynı şekilde çıkmayabilir. Buda sizin sıkıntıya düşmenize yol açabilir haliyle. Logo gibi firmanın her çalışmasında kullanılacak bir mataryel için bu önemli bence. Diğer konularda yorum yapan arkadaşlarla ben de hemfikrim. Saygılar.

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
yorumlarınız için teşekkürler.Dikkate alıcam...

Pınar Bozdemir

👑Efsanevi Grafiker👑
3.logonun üstünedeki o parça hiç hoş durmuyor o elipsle birleşen bir parça olabilirmiş..Et lokantası yazan bantı çok beğendim yazıda hoş yalnız tuana yazısı sanki o elipse ortalı değil gözüme çarpan başka bir ayrıntıda Tuana yazısını fontu et lokantasoyla uyumlu değil gibi ..

onerim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
1 numaralı çalışmanız güzel olmuş.Gradient efektlerde güzel.Fakat sunum yaparken logonuzun Gradientli ve sade hallerini göstererek müşterinize sunum yapmanızı tavsiye ederim.Örnek olarak https://www.grafikerler.net/erkek-kuaforu-logo-calismasi-t30570.html gösterebilirim.Bu şekilde hem basılı materyallerde hemde reklam panosunda nasıl duracağını hem kendiniz hemde müşteriniz görmüş olur. Sonuç tabiki müşteri memnuniyeti.
Emeğinize sağlık...

midyat

🌱Yeni Üye🌱
3. numara daha güzel olmuş ama makina baskısı olacaksa daha sade yani 2 numara gibi logo kendini daha güzel gösterir.

ozkanozel16

🏆Pro Tasarımcı🏆
çalışma çalışmadır, emek ister... ve emek harcamışsıın, güzel olmuş....
Ben olsam dana yadapiliç (ne tür et lokantası ise) ona ait bi simgede kullanırdım...
ele göze sağlık ii ler

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
teşekkürler yorumlarınız için arkadaşlar sagolun ...

guvenmx

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sukrucerci.com
TUANA dan önce yapılmış olan kurdale yada her neyse orası göze çarpıyor ve her yerde kulanılmaya başladı biri çizmiş al koy olmuş her halitle belli...

Yazı karekteri olarak farklılık istiyor.

kullanış oldugu düzen iyi olmamış daha oturaklı bişey istiyo bence ...

iyi çalışmalar sana