Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

etçiye yaptıgım tasarım

semih_88_13

🏅Acemi Tasarımcı🏅
39167188yh1.jpg

eleştiri ve önerilerinizi beklıyorum (amatör)

Son düzenleme:

baskici46

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
fonu bence değiştir..

mapuskus

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.mustafaduzenli.com
selam
bence kendini o kadar kötü görme.. kimse bu işi mükemmel bilmez. ama kendince bildiğini sanır :) koyun kafasının altındaki direk bence hoş değil. koyunun kafası direğe geçmiş gibi duruyor. birde emre et de yer alan 2 kelimeyi ayrı renklerde dene.. yazı karekteride atalarımızdan kalan türden.. gerisi sana kalmış:) başarılarının devamını dilerim.

semih_88_13

🏅Acemi Tasarımcı🏅
selam
bence kendini o kadar kötü görme.. kimse bu işi mükemmel bilmez. ama kendince bildiğini sanır :) koyun kafasının altındaki direk bence hoş değil. koyunun kafası direğe geçmiş gibi duruyor. birde emre et de yer alan 2 kelimeyi ayrı renklerde dene.. yazı karekteride atalarımızdan kalan türden.. gerisi sana kalmış:) başarılarının devamını dilerim.

çok teşekkür ederim tavsiyelerın içi yaw ben direği görmemiş ti m:D sen söyleyınce gördüm yorumun içinde ayrı teşekkür ederim

ozgun

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hocam etçiye yaptığın tasarım ama ne bradamı tabelamı afiş mi eğer tabela ise hiç olmamış tabela ağırdır bu kadar renkli olmaz ağır olur ve bi at firmasıyla alakası olmayan bi tasarım başarılarının devamını dilerim

Beyza Reklam

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.beyzareklam.net
bence kasaptan daha çok kurbanlık satan bir iş yeri reklamı gibi. Biraz ürünlerle süsleseydin daha başarılı olabilirdi. ama yinede ellerine sağlık

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
semih anladığım kadarı ile bu işte yenisin
ama emin ol kimse mükemel değildir ve asla özellikle bu sektörde en iyi olmazsın çünkü bu sektör teknolojiye ayak uydurmak durumndadır
sorucağım şu arka zemindeki güneşi dağları gök kuşağını senmi çizdin

HaN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arka fon çok göz yoruyo daha sade bişey yapmalısın bizm burda bir kasap var adam sırf sadelikten yana beyaz zemin kırmızı yazı

semih_88_13

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yorumlarınız için tşk ederim fonu ben cizmedım adam bu resımlerı özellıkle istedi bide (bu tasarımı kullanmadım yesıllıklı bir tasarım vardı onu kullandım tekrar tşk ederim yorumlarınız için

gülümser

🏆Pro Tasarımcı🏆
bu yaptığın çalışmayı ne olarak kullanacaksın tabela ise emre et yazısını daha büyük puntolarda çalış ve daha az renkli olsun