Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Evden Eve Taşımacılık Broşür Çalışmam

grafiker_emrah

♾️Grafik Gurusu♾️
44s85.jpg
[/url][/IMG]

Evden eve nakliyet yapan bir firma için yapmış olduğum broşür çalışmam. A5 Çift Yön Parlak Kuşe
Değerli yorumlarınıza...

Benzer konular

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Sağdaki resimlerin çerçevesini değiştirirsen böyle janjanlı birşey olursa güzel olucak. Emeğine sağlık yinede olmuş bir çalışma :)

fareliadam

🌟Usta Tasarımcı🌟
ilk sayfada iki tane logo var. yukardaki typografik logo ve alttaki firmanın orjinal logosu.
eğer postallıoğlu'nu okutmak istiyorlarsa firmanın gerçek logosu çalışmanın alt kısımı 1/4 oranında küçültülerek uygulanabilir
birde kamyon üstündeki logo uygulamsında perspektif hatası var. gittikçe küçülmesi gerekiyor. onun dışında sarı renk yerine gri gibi bir ton kullanırsan çalışma amaca uygun başarılı bir çalışma olacak. paylaşım için teşekkürler.

grafiker_emrah

♾️Grafik Gurusu♾️
ilk sayfada iki tane logo var. yukardaki typografik logo ve alttaki firmanın orjinal logosu.
eğer postallıoğlu'nu okutmak istiyorlarsa firmanın gerçek logosu çalışmanın alt kısımı 1/4 oranında küçültülerek uygulanabilir
birde kamyon üstündeki logo uygulamsında perspektif hatası var. gittikçe küçülmesi gerekiyor. onun dışında sarı renk yerine gri gibi bir ton kullanırsan çalışma amaca uygun başarılı bir çalışma olacak. paylaşım için teşekkürler.

önerileriniz için teşekkür ederim gerekli düzeltmeyi yaparım persfektifte falan ancak renk seçimi müşterinin normalde ben beyaz yapmıştım ama müşteri sarı olmasını istedi o kareleri ;) tekrar teşekkür ederim

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
mesela mesela dikdörtgenin çapraz yan bağlarını 5'er milim ovalleştirebilirsin :))

Aynen katılıyorum, bende o kare resimlere değinecektimki değinmişler zaten :)

Çalışma fazla ilgi çekici değil ama, renkli janjanlı olsa daha güzel olur bence :angel:

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑
Sol taraftaki çalışmada sarı bant olan kısımları beğenmedim. Sarı kırmızının uyumunu sevmediğim içindir belki. Onun dışında çok taşımacılık görselleriyle doldurmuşsunuz. Baktığım her yerde taşıma aracı vs. daha sade olabilirdi. Gözümü yordu biraz. Bide arkadaşların dediği gibi kareler farklı olabilirdi. Ama genel olarak güzel bir çalışma. Nacizane fikirlerim bunlar. Emeğinize sağlık.

grafiker_emrah

♾️Grafik Gurusu♾️
Sol taraftaki çalışmada sarı bant olan kısımları beğenmedim. Sarı kırmızının uyumunu sevmediğim içindir belki. Onun dışında çok taşımacılık görselleriyle doldurmuşsunuz. Baktığım her yerde taşıma aracı vs. daha sade olabilirdi. Gözümü yordu biraz. Bide arkadaşların dediği gibi kareler farklı olabilirdi. Ama genel olarak güzel bir çalışma. Nacizane fikirlerim bunlar. Emeğinize sağlık.

öneri ve yorumunuza çok teşekkür ederim renk müşterinin tercihi olduğu için öyle yaptım ;) taşıma görsellerine gelince haklısınız biraz fazla oldu ama müşteride istiyor maşallah küçücük ebata dünyayı sığdırcak neredeyse :D

Son düzenleme:

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
öneri ve yorumunuza çok teşekkür ederim renk müşterinin tercihi olduğu için öyle yaptım ;) taşıma görsellerine gelince haklısınız biraz fazla oldu ama müşteride istiyor maşallah küçücük ebata dünyayı sığdırcak neredeyse :D

ben a5 in yarısına 30 tane fotoğraf ve 30 tane eski fiyat , 30 tane yeni fiyat, 30 tane ürün ismi sığdırmıştım :rofl: