Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

twilightkhan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
admix.deviantart.com
Totalde 2 gün süren bir çalışmam, paylaşmak istedim sizlerle.

mitsubishilancerevoluticx9.jpg

Benzer konular

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
harika!!! çok başarılısın !
eline sağlık!

erdesign

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
lastik ve jantlarda biraz problem var ama olsun yinede güzel.. ;)

Irmak:)

🌟Usta Tasarımcı🌟
dostum ilk bakışta resmin orijinalini koymuş ama çizim nerde dedim sonra dikkatlice baktım çizim olan buymuş süpersin! gerçekten ...:rofl::wink:

yükter

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bir elestiri yapmak istiyorum ön kapının üst kısmını birazcık daha basıklastırırsan daha iyi bi görüntü elde edersin vede arka camda sol tarafına verdiğin acıyı razcık daha arttırsan gerçek bu araba derdim ama gerçekten çok başarılısın tebrik ederim...

twilightkhan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
admix.deviantart.com
dostum ilk bakışta resmin orijinalini koymuş ama çizim nerde dedim sonra dikkatlice baktım çizim olan buymuş süpersin! gerçekten ...:rofl::wink:

yorum için çok teşekkür ederim :rofl:

bir elestiri yapmak istiyorum ön kapının üst kısmını birazcık daha basıklastırırsan daha iyi bi görüntü elde edersin vede arka camda sol tarafına verdiğin acıyı razcık daha arttırsan gerçek bu araba derdim ama gerçekten çok başarılısın tebrik ederim...

bu çalışmayı yaparken illustrator'de mesh toll'u çok kullandım, belli bir süreçten sonra artık bu gerçekçiligi yakalamak için sarfettiginiz enerji sizi çok ama çok yoruyor. Bazı yerler savsaklanmış olabilir. Zaten bu tür gerçekçi illustrasyonlar taraftarı değilim. Sadece Freehand'den illustrator'e geçişte en iyi verimi nasıl alabilirim düşüncesiyle yaptıgım bir çalışma. Illustrator'de yaptıgım ilk denemem aslında bu çalışmam.

yorum için tekrardan teşekkürler.
saygılar.

Merak edenler olabilir diye düşündüm. Wireframe ve Normal görümün iç içe oldugu bir screenshot. Paylaşmak istedim.

lancerwireframeth7.jpg

filizzz

🌟Usta Tasarımcı🌟
gerçekten çok güzel çok başarılı bi çalışma emeğine sağlık

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Tebrik ederim, çok başarılısın.

graphblues

♾️Grafik Gurusu♾️
Gerçekten harika gerçekçi gibi eline sağlık durmak yok devam :)

yilmazlar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkür ederim sagolun :)

ellerine sağlık twilight benim tarzım olmasada değişik bir tarz olarak yinede beğendim... bence çizgiler biraz daha özgür olmalı ama sen anladığım kadarıyla photoshopa çok hakimsin. bende öğrenir öürenmez böyle denemeler elbette yapacağım....