Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

eyüp belediyesi bayram tebrik Protokol

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
Merhaba daha önce yolladığım bayram tebrik kartı son anda baskıdan dönüp sadeleştirildi ve basıl bu çalışma ise protokol için hazırlandı sıvama ve lak kullanıldı...

Benzer konular

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
çalışamların sade olması ciddiyet belirtmiş.
Güzel olmuş...
Emeğine sağlık

slmmm

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence olmamış zemin rengi falan güzel değil

fehimuk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
zemin rengi hoşuma gitti ama beyaz sanki çok keskin kalmış o rengin üstünde - çiğ durmuş.mesela açık tonlarda bir fildişi rengi kullanılsa dah mı güzel olurdu ? beyaz basit göstermiş sanki çalışmayı.
acizane ;)

slmmm

🌟Usta Tasarımcı🌟
:) mesela nasıl bişey düşünebilridik falan derken beğenmediğiniz diğer husular nedir?

ben sadeliği seven biriyim daha çok çalışma kötü değil benim beğenmediğimi bir başkası çok beğenebilir zevklerle renkler tartışılmaz yanlız benim tarzım bu değil beyazdan maviliğe giden bir zemin seçerdim ben olsaydım

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
ben sadeliği seven biriyim daha çok çalışma kötü değil benim beğenmediğimi bir başkası çok beğenebilir zevklerle renkler tartışılmaz yanlız benim tarzım bu değil beyazdan maviliğe giden bir zemin seçerdim ben olsaydım

tasarımın yeterince sade olduğunu düşünüyorum tabiki zevkler ve renkler tartışılmaz ama burda renkleri tartışmak için varız çünkü bizler prof. grafikerleriz sence bahsettiğin beyazdan maviye giden klasik degrade çok basit değilmi bir belediyenin protokol tebriği için ?

_MRW_

🌟Usta Tasarımcı🌟
çalışmanız amacına uygun bi çalışma olmuş kullandığınız zemin eskiyi çağrıştırması ve sadeliğiyle uygun bi seçim olmuş.emeğinize sağlık.

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
çalışamların sade olması ciddiyet belirtmiş.
Güzel olmuş...
Emeğine sağlık

teşekkür ederim

zemin rengi hoşuma gitti ama beyaz sanki çok keskin kalmış o rengin üstünde - çiğ durmuş.mesela açık tonlarda bir fildişi rengi kullanılsa dah mı güzel olurdu ? beyaz basit göstermiş sanki çalışmayı.
acizane ;)

evet bende o beyazı orada kullanmak istemedim ama malum istekler doğrultusunda hareket ediyoruz

çalışmanız amacına uygun bi çalışma olmuş kullandığınız zemin eskiyi çağrıştırması ve sadeliğiyle uygun bi seçim olmuş.emeğinize sağlık.

evet zeminin özellikle eskiyi anımsatmasını istedim çünkü fetihden sonraki ilk yerleşim yerinin olması çalışmalarda nostalji kullanmamım sebebi

bence sade ve başarılı zemini iyi seçmişsn:)

teşekkür ederim :)

ilker.efsane

🏅Acemi Tasarımcı🏅
üstünde biraz daha çalışılabilir miş biraz basit kalmış bence

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
bu çalışmanın bi diğer versiyonunu gördüğümü hatırlıyorum yanılmıyorsam...bu da devamı sanırım...ben beğeniyorum bu çalışmaları...renk fon gayet güzel...sade abartıdan uzak...belediyelerde yakalanması zor bişeydir bu...şanslısın bu konuda...sadece resmi o kadar keskin değilde zemine yedirerek koysan daha iyi olur diye dişünüyorum...ama olmazsada sorun değil...kolay gelsin arkadaşım...

grafike®esul

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
İlk çalışman çok daha güzeldi ama müşteri her zaman haklıdır ne derse o olur :)) yine de çok güzel çalışma oldu eline sağlık....

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
bu çalışmanın bi diğer versiyonunu gördüğümü hatırlıyorum yanılmıyorsam...bu da devamı sanırım...ben beğeniyorum bu çalışmaları...renk fon gayet güzel...sade abartıdan uzak...belediyelerde yakalanması zor bişeydir bu...şanslısın bu konuda...sadece resmi o kadar keskin değilde zemine yedirerek koysan daha iyi olur diye dişünüyorum...ama olmazsada sorun değil...kolay gelsin arkadaşım...

resimde lak var o sebepten keskin evet önceki çalışma standarttı halk için hazırlanmıştı ama son anda oda çok sadeleştirildi teşekkür ederim

İlk çalışman çok daha güzeldi ama müşteri her zaman haklıdır ne derse o olur :)) yine de çok güzel çalışma oldu eline sağlık....

evet sende o gün şahit oldun ne kadar darlandığıma ama söz konusu belediye başkanı olunca ses çıkaramıyoruz :)

mermaid

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dinodream.com
Ellerine sağlık, çok güzel bi çalışma olmuş, zemin rengi, sadeliği, şekli...