Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Facebook un Sahte Grupları

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu grup lar gibi bir sürü gruplar var kişisel reklamlarının veya internet üzerinden para kazanmak kişiler tarafından oluşturulan gruplardır. Bu grup lara üye olmak ile onların daha çok kitleye isimlerini duyurmasına yardımcı olmuş oluyorsunuz birde bir sürü alakasız mesajlar alırsınız bu mesajların içerikleri yine bir internet sitesinin reklamı olabilir. Böyle grup lara inanıp kayıt olmayın. Aşşağıda bir kaçının grup isimlerini ve kurallarını yazdım. Komik geldiler bana tüm arkadaş listenize davetiye gönderin diye de kural belirtmişler yoksa app. çalışmazmış :) Son günlerde gelen davetiye istekleri çoğaldı. Lütfen aldanmayın böyle küçük oyunlara....

FACEBOOK'ta İsminizi Kimler Aratmış

Grup kuralları aşşağıdaki gibidir.

Facebookta sizi kimlerin arattırdığını görme uygulaması.

Sistem Nasıl ÇALIŞIYOR ? İşte yöntemi:
1- Önce Bu gruba katılın.
2- Bu gruba tüm arkadaş listenizi davet edin.
3- Yaklaşık 30 dk. sonra, facebookta sizi aratmış olanların isimleri çıkacak. Ondan sonra yapacağınız size kalmış.

NOT : Sistemin çalışması için tüm arkadaş listenizi bu gruba davet etmeniz gerekmektedir. Yoksa sistem ve sizi aratanları göremezsiniz...

-----------------------------------------------------------------------

facebook ta şimdiye kadar kim sizin isminizi tıklamış öğrenmek istermisiniz

Facebook'unuzdaki arkadaşlarınızın durumuyla ilgili bir çok mesaj alıyorsunuz. Örneğin, "ahmet, şimdi hatice ile Arkadaş" gibi.
Peki bunları öğrenirken kimlerin sizin isminize tıklamış fotoğraflarınıdan hangisine bakmış bu işlem kaç dakika sürmüş öğrenmek ister misiniz?
İstersiniz değilmi?
İşte yöntemi:
1- Önce Bu gruba üye olun.
2- Bu gruba tüm arkadaş listenizi davet edin.
3- Yaklaşık 30 dk. sonra, facebook'unuzda kim sizin isminizi tıklamışsa o arkadaşlarınızın isimleri çıkacak.

Unutmayın, sistemin işlemesi için tüm arkadaş listenizi bu gruba davet etmeniz gerekmektedir. Yoksa sistem çalışmaz...

-----------------------------------------------------------------------

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Evet gerçekten bana da çok geliyor davet. Facebook'taki gruplar çok kişiye ulaşınca madalya falan mı veriliyor ki, acaba? Ben bunun sadece üye toplamak için bir entrika olduğunu düşünüyorum.

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Hayır çok üye toplamak bir kenarı böyle sitelerde yayınlanan site kuralları altındaki site adresleri var. Bu sitelere ne kadar çok kişi girerse ve oradaki reklamları tıklarlarsa grup sahipleri o kadar çok para kazanıyor vb. oyunlar.

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Evet kesinlikle oyun olduguna katılıyorum üye toplamaktan çok reklam yapıp para kazanmak oluyor tek amaç, önce bir kişi derken bakıyorsunuz bin kişi olmuş damlaya damlaya göl oluyor kısaca.

Bilgilendirme ve paylaşım için teşekkürler Gökhan TEKİN.

gulum352

🏆Pro Tasarımcı🏆
paylasım cok faydalı tesekkurler:)

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
bu tür davetleri silmmekten bunaldım artık girmiyorum :D
Tesekkürler bilgi için

lovies

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.ilkeroztuna.com
Evet aynı dertten müzdaripim yaa :S Nedir bu anlamadım sırf sınırlerım bozulmasın dıye dırek profılıme tıklıyordum ama artık gırmez oldum :)Kurtuldum Yani:D Teşekkürler Gökhan Bey.