Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Farklı Kaydetme Sorunu

BlueBeach

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhaba arkadaşlar,

benim corel x8 de şift tuşu taşı olarak görünüyor. ctrl+shift+s ye bastığımda program tepki vermiyor. neden programda shift tuşu taşıya döndü. lisans problemi değil sorunum. başka bir tuş atadağımda farklı kaydet yapabiliyorum fakat 10 senedir neredeyse corel kullan biri olarak kısayollardan vazgeçmem imkansız hale geldi. bu problemi nasıl giderebilirim. daha önce başına böyle bir olay gelmiş olanınız var mı? ss de ekledim.

rJdVAN.png

BlueBeach

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
gerçekten çözümü bilen ya da başına gelmiş olan yokmu?

agit77

🏆Pro Tasarımcı🏆
öncelikle ctrl+shift+s tuşuna atanan yeri bulup değiştirmeniz gerekiyor ona göre farkı kaydet için ctrl+shift+s yapabilesiniz yada CorelDraw ı fabrika ayarlarına alabilirsiniz. CorelDraw açıldıktan hemen sonra F8 tuşu ile önünüze gelen pencereden evet e tıklayıp sıfırlayıp bu şekilde kullanırsınız tabiki yaptığınız ayarlama var ise onlarda sıfırlanacaktır.

Merhaba arkadaşlar,

benim corel x8 de şift tuşu taşı olarak görünüyor. ctrl+shift+s ye bastığımda program tepki vermiyor. neden programda shift tuşu taşıya döndü. lisans problemi değil sorunum. başka bir tuş atadağımda farklı kaydet yapabiliyorum fakat 10 senedir neredeyse corel kullan biri olarak kısayollardan vazgeçmem imkansız hale geldi. bu problemi nasıl giderebilirim. daha önce başına böyle bir olay gelmiş olanınız var mı? ss de ekledim.

rJdVAN.png

01tuning

🌱Yeni Üye🌱
herkese slm. benimde sorunum x8 kullanıyorum çalısmanın versiyonu 3 düşürüp kaydet dediğim zaman coreldraw yanıt vermıyor deyip donuyor. programı tekrar kapatıp açıyorum çalısıyor. yanlızca versiyonu düşürüp kaydet dediğim zman yanıt vermiyor yardımcı olursanınz çok sevivirim şimdiden tşk.