Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Fatsarehber Broşur kapağı

have

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.avantajhosting.com
dosya2copy.jpg

Tamamen kendi tasarımım Yorumlarınız için sımdıden tesekkurler ellerinize sağlık

Moderatör tarafında düzenlendi:

birreklam

🌱Yeni Üye🌱
Ön Kapak alt bölümde kullandığınız silüet daha çok bir metropol'ü anımsatıyor. Görmedim ama Fatsa'da bu silüetin olabileceği bir panorama olduğunu sanmıyorum. Şehrinizin bilinen bir özelliğini (tarihi yapı, doğal güzellik vb.) ön plana çıkarsanız daha iyi olmaz mı?

Üç boyutlu karakter fazlası ile havada duruyor, üzerinde olduğu toprak parçasıda malesef durumu kurtarmıyor, ikisi beraber havada asılı gibiler. Bu imaj kullanılmak zorunda ise hiç olmazsa referans alınacak bir perspektif noktası oluşturulmalı.

Logo'da kullanılan yazı karakteri çok kötü, ( sanıyorum bu bir yerleşik bir font değil vektörel olarak çizim yapılmış.)

Arka kapak doldurulmalı.

Çalışma bütün olarak düzeltilecek / yeniden tasarlanacak hatalar barındırıyor. Ama önemlisi bu işin hangi mecra'da kullanılacağı! Eğer baskısı yapıalacak bir iş ise malesef tasarım yetersiz, ayrıca baskı esnasında problem yaşama ihtimali kuvvetli. Yok bu tasarım tamamı ile web ortamında kullanılacaksa, yukarıda sıraladığım eksikliklere yapılacak müdahele ile durum kotarılabilinir.

Yinede baştan tasarlamak ve sabırla çalışmak en iyisi.

Kolay gelsin

strwbry

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Güzel bir çalışma olmuş ama eksikler var birreklam arkadaşımın dediği gibi. Arka planı (mavi) değiştirmelisin bence. Ayrıca şehrine özgü bir silüet kullansan daha uygun olur. Yaratılan dürbünlü karakteri çok beğendim. Ayrıca FatsaHaber.com yazısını ve renginide çok beğendim. Çalışmayı baştan yapmak yerine düzenlemeler yaparsan yeterli olur zannımca : ) Birde Şehir Rehberiniz yazısı altındaki beyaz bölümün ucunu bir yaprak gibi sivriltebilirsin. Bu benim şahsi fikrim, kesik bitimlerden hoşlanmıyorum : ) Eline sağlık başarılar...

wed-design

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çok çok sade kaçmış. İlk bakıldığında bir şey anlaşılmıyor. Ne olduğunu daha iyi belirtin görsel olarak.

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
Çalışmada Bulunan İletişim Bilgileri:

https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Yapılan çalışmaların üzerinde kendinize ya da müşterilerinize ait iletişim bilgileri ve internet adresi bulundurulmamalıdır.
Çalışmanızda bulunan iletişim bilgilerini (adres,telefon, e-mail, internet adresi ) blur tool ile kaldırıp,
edit.gif
butonu kullanarak tekrar yüklemeniz gerekmektedir...

İletişim bilgileri gizlenmiştir, lütfen bundan sonraki konularınızda daha dikkatli olunuz...